2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم ازشون کربلا گرفتم؛ اون وقتا که هنوز کربلا نرفته بودم یه زیارت رفتم و کلی گریه کردم و ازشون خواستم بعد از اینکه برگشتم فهمیدم یکی از دوستام بدون اینکه به من بگه منو یه کاروان ثبت نام کرده بود و اسمم تو قرعه کشی دراومده بود و با اینکه پدرم همیشه مخالف بود تنها برم کربلا بدون اینکه من چیزی بگم خودش راضی شد و من رفتم😍

کلا خیلی بهم لطف داشتن 😅 مادر همسرم شماره ی منو از یکی از هم‌دانشگاهیام که تو حرم ایشون خادم بود گرفته بود و من و همسرم اینجوری باهم آشنا شدیم و من همیشه واسطه ی ازدواجمو حضرت معصومه میدونم. به طرز عجیبی هم صیغه محرمیت و عقدمونم تو حرم ایشون انجام شد (طولانیه نمیگم😅) با اینکه ما ساکن قم نیستیم ولی ایشون خیلی لطف داشتن

من خیلی گرفتم قربونش برم خیلی ارادت دارم همیشه هم روز تولدش به دخترا تبریک میگم... مثلا برای کنکور خ ...

لطفا برای ازدواج زود و خوب منم بخوابن از ایشون شما ک دلتون پاکه 

اسمم فریباست 

۳۶ سالمه 

محتاج دعاتونم

لطفا برای ازدواج زود و خوب منم بخوابن از ایشون شما ک دلتون پاکه  اسمم فریباست  ۳۶ سالمه& ...

چشم حتما هر زمان برم حرم برات دعا میکنم امشب هم از ایشون میخوام بهتون عیدی بدن... پیشاپیش خوشبختیتو تبریک میگم

2738