2733
2734
عنوان

شوهرم و زن همسایه

4808 بازدید | 97 پست

خونمون طوریه پنجره رو ب حیاطه و بیرون دیده میشه چون خونمون نورگیرنیس من پرده هارو جم میکردم ی چن بار دقت کردم همسایهموون ک میاد رد میشه شوهرم نگاش میکنه ینی قشنگ رفتنشو دنبال میکنه ی بارم من پیشش بودم دیدم خیره شده بهش ی بار دیگم امروز یکم درو باز گذاش اومد همسایمون باز شوهرم نگاش کرد اینبار دیگه عصبی شدم گفتم بهش چن بار دقت میکنم داری بهش نگا میکنی حواستو جم کن شوهرمم ناراحت شد گذاش از خونه رفت بیرون 

بد کاری کردم گفتم؟

فقط عنوانو

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

نه بزین بهش

خداروشکرت بخاطر وجود فرشته ای تو زندگیم🧿💖خدایاخانوادمو پدرمادروخواهربرادرمو ب تو سپردم...لطفا دعاکنین شهریورماه خبر بارداریمو بدم به شوهرم روزتولدش🌼🧡به تعویق افتاددعاکنین مهرماه خبربارداریمو بدم🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره نباید حساسیت نشون بدی چون بدتر روش باز میشه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2738

شوهرت این وقت روز چرا خونست ؟

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

مرد هيز رو ك نميشه ول كني بحال خودش

بايد بروش بياري

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706