2726
عنوان

خانمهای متاهل و عاقل بیان کمکم کنید تصمیم درست بگیرم.

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 32 پست
راحت تر از موندن تو دوراهیه اینطور ک من فهمیدم شما هر دوتون حاضر نیستید بخاطر طرف مقابلتون هیچوق ...

تا زمانیکه من گذشت کنم همه چی خوبه

اونم گذشت میکنه ولی درمورد خواسته های من کاملا لجباز و یکدنده هست.

تا زمانیکه من گذشت کنم همه چی خوبه اونم گذشت میکنه ولی درمورد خواسته های من کاملا لجباز و یکدنده هس ...

بنظرمن اکثر مردا ی دنده و لجبازن و دوس دارن حرف ، حرف خودشون باشه 

شما باید مدیریت کنی

ب قول قدیمیا باید رگ خواب شوهرت دستت باشه ک برات بشه موم مرحم

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه شرایط دشواری 

عادت نیست بینتون ؟ من فکر کنم بهم عادت کرده اید 

خوب میکنی توی این شرایط بچه دار نمیشی ولی نظر ایشون هم بسیار مهمه

با هم حرف بزنید شما مهارت احترام و گفتگو رو دارید 

اگر مشکلاتی که نگفتی پایه ای نباشند باید بدونید بچه یعنی تا اخرش مسیول اون هستید و کنار هم خواهید بود 

آیا برای این تصمیم و عواقبش آماده هستید ؟

😁
چه شرایط دشواری  عادت نیست بینتون ؟ من فکر کنم بهم عادت کرده اید  خوب میکنی توی این شرای ...

خیلی ممنونم که نظر دادین.

متاسفانه مشکلات ریشه ای هستند و مربوط به خلقیات میشن. اخلاقهایی مثل لجبازی شدید و خودخواهی.

اصلا آمادگی برای بچه دار شدن ندارم. یعنی میدونم با حضور بچه دیگه کم میارم توزندگیم با ایشون.

الان باز هرچی میشه میگم خداروشکر خودمم و بچه نیست عذاب بکشه.

راستش قرار گذاشتیم حرف بزنیم درمورد ادامه زندگیمون. ولی ایشون اصلا نمیتونه درست حرف بزنه. زود عصبانی میشه و برای اینکه ادامه نداشته باشه قهر میکنیم.

منم شرایطی میخوام بگذارم برای بچه دار شدن و ادامه، که مطمئنم قبول نمیکنه. 

خیلی آدم سختیه. چیکار کنم به نظر شما؟ 

2728
خیلی ممنونم که نظر دادین. متاسفانه مشکلات ریشه ای هستند و مربوط به خلقیات میشن. اخلاقهایی مثل لجباز ...

اروم آروم مهارت گفتگو رو باید یاد بگیره

وگرنه شما رو کامل از دست میده

😁
اوپرا جون  مشاوره هم خیلی رفتم. تصمیم گرفتم بمونم. اما باز از شرایطم ناراضی هستم.

بخاطر اینکه نمیتونی خودت رو زنده به گور کنی‌

این عادته

نمیتونی همش از دید مردم زندگی ات رو ببینی 

خوشبختی باید در درون حس بشه

من میفهممت عزیزم

😁
اروم آروم مهارت گفتگو رو باید یاد بگیره وگرنه شما رو کامل از دست میده

ایشون در مورد  مساله ای بمن دروغ گفتن و از اونروز من متوجه شدم تا حالا چقدر دروغ گفته و اصلا آدم دروغگویی هستش. ولی من نه صادق و شفاف و هیچ نیازی به گفتن دروغ نمیبینم چون کاری نکردم که بخوام دروغ بگم. ایشون به راحتی دروغ میگه و خودشم اینو میدونه و اصلا تلاشی برای جبران این کارش نمیکنه. بقدری پررو هست که تازه طلبکار هم میشه. 

چطوری مهارت گفتگو باید یاد بگیره؟ 

ایشون در مورد  مساله ای بمن دروغ گفتن و از اونروز من متوجه شدم تا حالا چقدر دروغ گفته و اصلا آد ...

از اینکه شما رو از دست بده میترسه؟

توی این سن باید با ترس تهدید بشه وگرنه اهمال میکنه توی یادگیری 

😁
از اینکه شما رو از دست بده میترسه؟ توی این سن باید با ترس تهدید بشه وگرنه اهمال میکنه توی یادگیری&n ...

از آبروریزی طلاق تو فامیل می‌ترسه واقعا

از اینکه خانوادش متوجه مشکلات ما بشن هم می‌ترسه.

اما از اینکه منو از دست بده فکر نکنم بترسه.

چطور تهدید کنم؟ تهدید به جدایی؟

خیلی بد تربیت شده.

ظاهرا این آخرین راهه قبل از جدایی. ممنونم اوپرا جون خیلی نظراتتون سازنده و عاقلانه هستن. یک فرصت م ...

رک بگو یا تغییر کنه یا عواقبش رو بپذیره

به زندگی بی کیفیت عادت نکن عزیزم

ولی قبلش خوب بسنج 

😁
2706