2703
2553

از اول زندگی فهمیدیم که باهم تفاهم نداریم. اما همو دوست داشتیم. کم کم عاشق هم شدیم. محبت و عشق داشتیم به هم. به خاطر نداشتن تفاهم در تمام مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و...تصمیم گرفتیم بچه دار نشیم. الان ۸ سال گذشته. شوهرم ناراحت و غصه داره. لج میکنه. مشکلات دیگری هم داریم که نمیخوام بگم. 

نمیدونم چیکار کنم‌. اذیتم میکنه اما تا ۷۰ درصد میتونم بگم راضی هستم ازش. اما نمیخوام بچه دار بشم. چون میدونم یکروز صبرمون تموم میشه و دیگه نمیتونیم تحمل کنیم و جدایی اتفاق میفته. حالا نمیدونم چیکار کنم. هم دلم نمیاد جدا بشم ازش. هم نمیخوام بچه دار بشم. هم رفتاراش داره اذیتم میکنه. نمیدونم چیکار کنم؟ چه تصمیمی بگیرم؟ خودم ۳۷ و شوهر ۴۰ سالشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزدلم چون همو دوست دارین وعاشق همین باید تفاوتای همو قبول کنید وبهش احترام بزارید اینو بدونید هیچ دونفری کامل به تفاهم نمیرسن پس یکی باید کوتاه بیاد من درحدی نیستم بخوام نصیحت کنم اما خدایی نکرده جدایی درحالتی که عاشق همین سخته پس تفاوتا رو سعی کنید باهاش کنار بیاید 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪

چرا انقد خودتونو تو زندگی موذب میکنید

چرا تو دوراهی سخت میزارید

تصمیمتونو جدی بگیرید 

بچه نیستید ک عاقل و بالغین ماشالله

بنظرم ی طرفه کنید قضیه رو

یا بچسبید ب زندگیتون و زندگی عادی رو ادامه بدید

یاجدا شید انقد خودتونو عذاب ندید

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤

خب اگ میدونی قراره جدا شی چراموندی زودتر جدا میشدی 

اگ هم دوسش داری برفکر جدایی نباش هیچ زنو شوهری تفاهم کامل ندارن فقط برای زندگی خوب باید طرفین یه جاهایی کوتاه بیان اگ ۷۰درصد راضیی زندگیتو درس کن ن اینکه منتظر بشینی یه روز صبرتون تموم شه

2714
۸ سال ازدواج کردی ترس اینکه یه روز جدا شی بچه نمیاری  خب اینجوری ک هیچکس نباید بچه دار بشه&nbs ...

خیلی مشاوره رفتم. هر کی یچیزی میگه. 

از یکطرف دوسش دارم.

از یکطرف نمیتونم ادامه بدم.

خب اگ میدونی قراره جدا شی چراموندی زودتر جدا میشدی  اگ هم دوسش داری برفکر جدایی نباش هیچ زنو ش ...

اگه بخوام بمونم باید بچه دار بشم. 

بچم و خودم بیچاره میشیم. میدونم نمیتونم با بچه تحمل کنم. الان خودمم خیلی چیزها نادیده میگیرم. اما با علم به بدبخت کردن بچه نمیتون بیارم که

عزیزدلم چون همو دوست دارین وعاشق همین باید تفاوتای همو قبول کنید وبهش احترام بزارید اینو بدونید هیچ ...

خیلی لج بازه خیلی

اصلا حرف نمیزنه 

نمیگه بیا باهم سنگهامونو وا بکنیم. 

من همه حرفهامو بهش زدم. هیچی نمیگه.

تصمیم سختیه بخدا  خیلی سخته.

راحت تر از موندن تو دوراهیه

اینطور ک من فهمیدم شما هر دوتون حاضر نیستید بخاطر طرف مقابلتون هیچوقت کوتاه بیاین و زندگی دو نفره بدون گذشت شیرین و ادامه دار نمیشه

مامانم همیشه میگ بعد ازدواج چ زن و چ مرد باید من بودنو بزارن کنار و نیم من بشن و زندگی نیاز ب دوتا من نداره

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤
2706