2137
2106

از اول زندگی فهمیدیم که باهم تفاهم نداریم. اما همو دوست داشتیم. کم کم عاشق هم شدیم. محبت و عشق داشتیم به هم. به خاطر نداشتن تفاهم در تمام مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و...تصمیم گرفتیم بچه دار نشیم. الان ۸ سال گذشته. شوهرم ناراحت و غصه داره. لج میکنه. مشکلات دیگری هم داریم که نمیخوام بگم. 

نمیدونم چیکار کنم‌. اذیتم میکنه اما تا ۷۰ درصد میتونم بگم راضی هستم ازش. اما نمیخوام بچه دار بشم. چون میدونم یکروز صبرمون تموم میشه و دیگه نمیتونیم تحمل کنیم و جدایی اتفاق میفته. حالا نمیدونم چیکار کنم. هم دلم نمیاد جدا بشم ازش. هم نمیخوام بچه دار بشم. هم رفتاراش داره اذیتم میکنه. نمیدونم چیکار کنم؟ چه تصمیمی بگیرم؟ خودم ۳۷ و شوهر ۴۰ سالشه.

۸ سال ازدواج کردی ترس اینکه یه روز جدا شی بچه نمیاری 

خب اینجوری ک هیچکس نباید بچه دار بشه 

بیار بنظرم زندگیتون شیرین میشه ولی حتما مشاوره برو

تدریس خصوصی ریاضی باقیمت مناسب حل مساله رفع اشکال 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

عزیزدلم چون همو دوست دارین وعاشق همین باید تفاوتای همو قبول کنید وبهش احترام بزارید اینو بدونید هیچ دونفری کامل به تفاهم نمیرسن پس یکی باید کوتاه بیاد من درحدی نیستم بخوام نصیحت کنم اما خدایی نکرده جدایی درحالتی که عاشق همین سخته پس تفاوتا رو سعی کنید باهاش کنار بیاید 

❤خدایا هیچ وقت تنهایم نزار❤

چرا انقد خودتونو تو زندگی موذب میکنید

چرا تو دوراهی سخت میزارید

تصمیمتونو جدی بگیرید 

بچه نیستید ک عاقل و بالغین ماشالله

بنظرم ی طرفه کنید قضیه رو

یا بچسبید ب زندگیتون و زندگی عادی رو ادامه بدید

یاجدا شید انقد خودتونو عذاب ندید

خواننده ی خاموش بودم چند ساله ،،، ی بار ثبت نام کردم ۳ سال پیش تعلیق شدم    خدا عشق و نور و زیباییست❤ای عشق مرا دریاب🙏

خب اگ میدونی قراره جدا شی چراموندی زودتر جدا میشدی 

اگ هم دوسش داری برفکر جدایی نباش هیچ زنو شوهری تفاهم کامل ندارن فقط برای زندگی خوب باید طرفین یه جاهایی کوتاه بیان اگ ۷۰درصد راضیی زندگیتو درس کن ن اینکه منتظر بشینی یه روز صبرتون تموم شه

۸ سال ازدواج کردی ترس اینکه یه روز جدا شی بچه نمیاری  خب اینجوری ک هیچکس نباید بچه دار بشه&nbs ...

خیلی مشاوره رفتم. هر کی یچیزی میگه. 

از یکطرف دوسش دارم.

از یکطرف نمیتونم ادامه بدم.

2050
خب اگ میدونی قراره جدا شی چراموندی زودتر جدا میشدی  اگ هم دوسش داری برفکر جدایی نباش هیچ زنو ش ...

اگه بخوام بمونم باید بچه دار بشم. 

بچم و خودم بیچاره میشیم. میدونم نمیتونم با بچه تحمل کنم. الان خودمم خیلی چیزها نادیده میگیرم. اما با علم به بدبخت کردن بچه نمیتون بیارم که

عزیزدلم چون همو دوست دارین وعاشق همین باید تفاوتای همو قبول کنید وبهش احترام بزارید اینو بدونید هیچ ...

خیلی لج بازه خیلی

اصلا حرف نمیزنه 

نمیگه بیا باهم سنگهامونو وا بکنیم. 

من همه حرفهامو بهش زدم. هیچی نمیگه.

تصمیم سختیه بخدا  خیلی سخته.

راحت تر از موندن تو دوراهیه

اینطور ک من فهمیدم شما هر دوتون حاضر نیستید بخاطر طرف مقابلتون هیچوقت کوتاه بیاین و زندگی دو نفره بدون گذشت شیرین و ادامه دار نمیشه

مامانم همیشه میگ بعد ازدواج چ زن و چ مرد باید من بودنو بزارن کنار و نیم من بشن و زندگی نیاز ب دوتا من نداره

خواننده ی خاموش بودم چند ساله ،،، ی بار ثبت نام کردم ۳ سال پیش تعلیق شدم    خدا عشق و نور و زیباییست❤ای عشق مرا دریاب🙏
2087
راحت تر از موندن تو دوراهیه اینطور ک من فهمیدم شما هر دوتون حاضر نیستید بخاطر طرف مقابلتون هیچوق ...

تا زمانیکه من گذشت کنم همه چی خوبه

اونم گذشت میکنه ولی درمورد خواسته های من کاملا لجباز و یکدنده هست.

تا زمانیکه من گذشت کنم همه چی خوبه اونم گذشت میکنه ولی درمورد خواسته های من کاملا لجباز و یکدنده هس ...

بنظرمن اکثر مردا ی دنده و لجبازن و دوس دارن حرف ، حرف خودشون باشه 

شما باید مدیریت کنی

ب قول قدیمیا باید رگ خواب شوهرت دستت باشه ک برات بشه موم مرحم

چه شرایط دشواری 

عادت نیست بینتون ؟ من فکر کنم بهم عادت کرده اید 

خوب میکنی توی این شرایط بچه دار نمیشی ولی نظر ایشون هم بسیار مهمه

با هم حرف بزنید شما مهارت احترام و گفتگو رو دارید 

اگر مشکلاتی که نگفتی پایه ای نباشند باید بدونید بچه یعنی تا اخرش مسیول اون هستید و کنار هم خواهید بود 

آیا برای این تصمیم و عواقبش آماده هستید ؟

این کاربری دست پنج نفره                                                                    هر پنج نفر هم خودمم😆
چه شرایط دشواری  عادت نیست بینتون ؟ من فکر کنم بهم عادت کرده اید  خوب میکنی توی این شرای ...

خیلی ممنونم که نظر دادین.

متاسفانه مشکلات ریشه ای هستند و مربوط به خلقیات میشن. اخلاقهایی مثل لجبازی شدید و خودخواهی.

اصلا آمادگی برای بچه دار شدن ندارم. یعنی میدونم با حضور بچه دیگه کم میارم توزندگیم با ایشون.

الان باز هرچی میشه میگم خداروشکر خودمم و بچه نیست عذاب بکشه.

راستش قرار گذاشتیم حرف بزنیم درمورد ادامه زندگیمون. ولی ایشون اصلا نمیتونه درست حرف بزنه. زود عصبانی میشه و برای اینکه ادامه نداشته باشه قهر میکنیم.

منم شرایطی میخوام بگذارم برای بچه دار شدن و ادامه، که مطمئنم قبول نمیکنه. 

خیلی آدم سختیه. چیکار کنم به نظر شما؟ 

1718