2703
2553
عنوان

کیا لوله هاشونو بستن

462 بازدید | 9 پست

تو دوران پریودی میبندن یا فرقی نمیکنه؟

قبلش باید پریود شید یا با آزمایش ک میگیرن حله دیگه ؟چجوریه؟

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

میمون او جواب بده

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

نگاه کن   از من به تو نصیحت    خودت به هیچ وجه  لوله نبند

بزارشوهرت اقدام کنه

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نگاه کن   از من به تو نصیحت    خودت به هیچ وجه  لوله نبند بزارشوهرت اقدام کنه

چطو

2456
چطو

ببین  بعد چند سال پشیمون می شی   بعدم شوهرت مدام دلش هوس بچه میکنه   غیر از عوارضش   این یه نوع نقص عضو به شمار میاد

من چند ساله شوهرم بسته   به اقوام گفتم خودم بستم     نمیدونی فامیل شوهر چکار نمی کنن   کم مونده واسه پسرشون زن بگیرن   حالا شوهر من چون میدونه خودشه چیزی نمیگه  ولی اگه واسه من بود باهاشون همراهی می کرد    یه کاری کردن شوهرم هم هوس بچه کرده

با اینکه یه پسر ۱۵ ویه دختر ۹ ساله دارم

از من به تو نصیحت هیچ وقت نبند      خواهرانه بهت میگم

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
ببین  بعد چند سال پشیمون می شی   بعدم شوهرت مدام دلش هوس بچه میکنه   غیر از عوارضش &n ...

۴۰ سالمه دوتا پسر بزرگ دارم حصله بچه هم ندارم:/

۴۰ سالمه دوتا پسر بزرگ دارم حصله بچه هم ندارم:/

خوب   یه چند وقت   دیگه جلو گیری کنید 

یا شوهرتون ببنده    عملش کاملا سرپایی   ۱۰ دقیقه هم طول نمیکشه   اصلا عوارضی هم نداره    رو میل....   هم اصلا تاثیری نمیزاره  خیالتون راحت

ببین  بعد چند سال پشیمون می شی   بعدم شوهرت مدام دلش هوس بچه میکنه   غیر از عوارضش &n ...

عزيزم يه سوال داشتم ازت از اينكه دوتا بچه داري راضي هستي؟ من نميدونم بچه دوم و بيارم يا نه ، فاصله سني بچه هات ٦ ساله خوبه ؟

2714
عزيزم يه سوال داشتم ازت از اينكه دوتا بچه داري راضي هستي؟ من نميدونم بچه دوم و بيارم يا نه ، فاصله س ...

آره  راضیم  البته الان که بزرگتر شدن  خیلی خوبه

قبلا  با هم دعوا داشتن  که این هم طبیعیه به خاطر همجنس نبودنشون

ولی دو سالی میشه که با هم دیگه صمیمین و بحث وجدل ندارن

شما هم بستگی به شرايط  خودت و شوهرت داره اگه از لحاظ مادی و ... شرايط شو دارید  هر وقت دوست داشتید اقدام کنید

من الان که بچه هام بزرگ شدن  دلم بچه کوچیک میخواد 

ولی خب  پست های بالاتر توضیح دادم   اگه مشکلم حل شه  واسه سومی حتما اقدام میکنم