2058
2075

بچه ها دونه دونه عکس ها رو میزارم برام جالب بود بازیگر های خوشگل همسرشون مثل خودشون نیستن  

هر زوجی که قشنگ بودنو بهم خیلی ممیومدن لایک کنید 😘😉

😎اهل کینه نیستم ،ولی از چپ بخورم،از راست میزنم😎🥰
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

اول صبح چه انرژی آفرین❤😍

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2050
چرا اینقدر باحجابه این شبیه فیلماس بیشتر تا واقعیت 

تو فیلم ک نمیذارن بوس کنن😁

واسطه ازدواج دائم👈اپلیکیشن و سایت آدم و حوا. اساتید و مشاورینش خیلی معروف و متخصص و حاذق هستن، اسامیشون رو ببینید متوجه میشید توی برنامه های مشاوره ای تلوزیون هم هستن. مجموعه شون معتبر و مورد اطمینان هست تو خبرگزاری فارس و خبرنگاران جوان میتونین سرچ کنین.        adamvahava.org          من هیچ ارتباطی با این مجموعه ندارم و فقط برای ثوابش معرفی کردم.  چون اساتید و مشاورینشون رو دورادور میشناسیم و میدونیم چقدر کارشون درسته👌  و کلا هم این مجموعه هیچ مبلغی رو دریافت نمی کنن.
امیر علی نبوییان همسرش

چه قدرسر یه فیلمی من عاشقش بودم 😂😂😂

اَللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعجّل فَرَجَهُم♡  اگه حرفی زدم و  شما رو ناراحت کرد معذرت میخوام. من هیچ وقت قصدم ناراحت  کردن کسی نیست.❤8/12/99 من 8 کیلو کم کردم🤗*منخوشبخت ترین دخترروی زمینم چون خدا رو دارم .*میشه برام دعا کنید یه همسر پاک و مهربون  نصیبم بشه*  ۹۹.۹.۹   ۱۵ کیلو کم  کردم و به همه فهموندم من هم می تونم لاغر شم بالاخر تونستم ۱۵ کیلو کم کنم💖من تا رسیدن به شب یلدا ۹ کیلو کم می کنم.😍 اینم شد 🤗💖   
2081
چرا اینقدر باحجابه این شبیه فیلماس بیشتر تا واقعیت 

آخه تو فیلما همو نمیبوسن که

ماه را گم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات) (اللهم عجل لولیک الفرج) (ظهور نزدیک است ان شاءالله) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندیداللهم صل علی محمد و آل محمدکمپین لبیک یا مهدی
چه قدرسر یه فیلمی من عاشقش بودم 😂😂😂

🤣🤣وای

🌼اللهم احفظ امام زماننا و سیدنا و مولانا صاحب الامر و الزمان اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه اے🌼خوب شد کہ رخ از آینہ پنهان کردے😍هر پریشان نظرے لایق دیدار تو نیست💕😙اَلهُمَ عَجِل وَلیکَ فَرَج
1718