2737
2734
عنوان

با شوهرم قهرم

709 بازدید | 47 پست

دو سه تا پیام داده دلم نمیاد باهاش قهر باشم ولی دست خودم نیس ی جوری دلم شکسته ازش

آخه همیشه اونیکه خوبه اونیکه انرژی میده حرف میزنه منم،ی ذره بیحال باشم آقا قهر میکنه ی رفتارای سردی انجام میده که من بدتر حالم بد میشه

مثلا کافیه بهش بگم ناهارتو خودت بخور تنهایی من کار دارم یا مثلا حال ندارم خوابم میاد قهر میکنه حال بدِ منو بدتر میکنه😓😓

الانم پیام داده که وقتی من قهر میکنم تو جلو جلو قهر میکنی ولی متوجه نیس که چیکارا میکنه دل آدم بشکنه بهشم بگم بی فایدس چون بعدا بازم همین آشه همین کاسه

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دلم میگیره تنهایی غذا بخورم🙁همیشه هم یادم میمونه 

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2738
نمیفهمم چجوری اینقدر سر مسائل بی اهمیت مدام با هم کلکل و قهر میکنین!

بی اهمیت نیس فکر کن امروز گفتم شدید خوابم میاد بیدار نشدم قهر کرده محلم نداده

یا من مریض و بیحال باشم بهش نرسم قهر میکنه بی محلی میکنه بهم انگار من از عمد حال ندارم

وا خب هرکسی باشه ناراحت میشه تنها غذا بخوره 

منم شوهرم بگه خودت بخور نمیخورم ناراحت میشد یا برعکس من نخورم قطعا ناراحت میشه و نمیخوره 

خب حالا بین سر سفره نشستن اینقدر سخته که مثل بچه ها قهر میکنین؟ بیخیال برو آشتی کن ارزش ندارع گلم 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 🙃
جواب پیامش و با یه پیام قشنگ بده و قهر و تموم کن  بخدا ارزش نداره سر این چیزا قهر باشی

۳ ۴ساعت نیس هنوز قهرم😕خسته شدم میخوام بدونه نازمو باید بکشه ولی نمیکشه معمولی حرف میزنه

2706