1874
2079

عکس زیر بغل آخه 😑😑😑😑

اونم با پشم 🤦‍♀️

یه چی دیگه دیدم یعنی اگه بگم میترکم😑🤦‍♀️

شما چی عجیب غریب دیدین اینجا؟؟؟ 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤️.       کرمانجم 😎✌🏻

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073

مجبورید ببینید اگه چندشتون میشه

حالا خوبه اول گفته بود عکس زیر بغله

انتظار داشتید چجوری باشه مثلا

جونِ دلم برای مستقل شدنمون و جدا شدن از خانواده شوهر، صلوات میفرستی؟شاید خدا از تو قبول کرد😣😢
2050

پی پی سبز نوزاد😐

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گوشتوبیار میخام یه چیزایی رو بهت بگم((من تا چندسال پیش اصلا نمیدونستم اسلام چیه از فرهنگ و نجابت ایرانی چیزی نمیدونستم چون بین اسلام و توی ایران بزرگ نشدم  روی بدنم چندتا تتو دارم که هرکدومشون یادگاره یه خاطره تلخ  از زندگیمه یدونه سگ هاسکی  دارم که برام رفیقه توزندگیم دروغ گفتم غیبتم کردم  قبل از مادر شدنم یه دائم السیگاری بودم اما الان یه مادرم وسعی میکنم بخاطر همه ی زندگیم بارانم و دوقلوهام یه مادر عاقل بارفتار درست باشم میدونم پدرم ازدستم راضی نیست ودلش نمیخاد منو ببینه اونقدر کارای عجیب و غریب کردم که عقل شیطونم بهشون نمیرسید پس من الگوی هیچ آدمی نمیتونم باشم بخاطر اشتباهاتم ازتک تک کسایی که بهشون  بد کردم دروغ گفتم  پشت سرشون غیبت کردم حلالیت طلبیدم  از وقتی ازدواج کردم سعی کردم یه زن ایرانی باشم   هرروز سعی میکنم به اسلام نزدیکترشم من باهمه ی این عقاید شیفته ی حضرت علی و امام حسینم (عاشقشونم عااااشقشونمممممم)  چندساله هروقت جامعه ازم حجاب میخواست حجاب دارم  بدون توجه به اینکه عقیده ی خودم چیه  ایناروگفتم که یه وقت فکرنکنی اگه قلمبه سلمبه حرف میزنم  آدم خوبیم چیزایی که بهت میگم تجربم از زندگیمه زندگی که از چهارپنج سالگی خودم ساختمش  هرعقیده ای داشته باشی حتی اگه باهاش مخالف باشم بهش احترام میذارم تو هم به من قول بده به عقاید بقیه حتی اگه مخالفی احتراام بذاری))❤💛توی تاپیکای روانشناسی حتما از مشاورتون درخواست کنید تا شماره نظام روانشناسیشو بهتون بده به مشاورای مجازی اطمینان نکنید اصلابا اینکه رشته من روانشناسی اما از مشاور دادن مجازی متنفر و فراریم🤦🏻‍♀️💛
2081

عكس اندام جنسي م گذاشتن🤦🏻‍♀️

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميشه برا اينكه جنسيت تو دليم پسر باشه يه صلوات بفرستيد ممنون❤️خدايا شكرت براي هديه يي ك بهم دادي😍❤️انشالله هركس ك منتظره خدا دامنشو سبز كنه❤️خدايا كمك كن ني ني مو سالم و سلامت بغلش كنم😘❤️ممنون ميشم براي سالم به دنيا اومدن ني ني م يه صلوات بفرستيد😘❤️
1718