2733
2734

گلبول سفید و پلاکتش پایینه

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلبولای سفید خونش کمن

پلاکتاش کمن

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2728
2738
آخه توآزمایشگاه گفتن التهاب داره بدنش دارم میمیرم ازنگرانی تبش امروزصبح نزدیک ۴۰درجه بود

بخاطر همین تب،ک اینا سطحشون پایین اومده

حالا یا عفونت یا هرچی میتونه علتش باش ک باعث التهاب شده

خطرناکه؟

عزیزم خب میتونه علل مختلفی داشته باشه بهتره صبر کنی به پزشکش نشون بدی 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

میگن اگه زیاد باشه خطرناکه، حتما التهابی چیزی داره که رفع میشه

آخه توآزمایشگاه گفتن التهاب داره بدنش دارم میمیرم ازنگرانی تبش امروزصبح نزدیک ۴۰درجه بود

نگران نباش عزیزم بازم باید دکتر بگه دلایل زیادی می تونه داشته باشه مثلا یکی از علتاش می تونه عفونت باکتریایی باشه 

یا مثلا کم خونی فقر آهن

ببین  اخه یه سری دارو هم اینارو‌میارن پایین اصلا جای نگرانی نیست استرس نده به خودت برو دکتر ببینه

من خودم همیشه گلبول سفیدم‌کمه تاحدودی ولی اصلا مشکلی ندارم 

مامانمم پلاکتش یه کم پایین بود دکتر گفت عوارض دارو هاشه

بخاطر همین تب،ک اینا سطحشون پایین اومده حالا یا عفونت یا هرچی میتونه علتش باش ک باعث التهاب شده

بخدا من هم ویتامین هم قطره آهن میدم بهش تغذیش خوبه نمیدونم چرااین جوری شده

2706