2410
2553
عنوان

من خیلی تنهام

85 بازدید | 14 پست

احساس میکنم هیشکیو ندارم

دردامو تو خودم میریزم

احساس میکنم مادرم فقط بخاطر من با بابام مونده

همش یه بغضی میاد سراغم

از بچگیم همه جیو تو خودم میریختم

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌

سخته 

مــــن ســرم گــم گــناه اســت ســرم داد بــزن                   سینــه ات سخــت به تنـگ آمــده فــریـاد بـزن                      جــمعه هــایی کـه نـبودی بـه تـفـریـح زدیــم                       مــا همـه در غــم هجـــران تــو تسبیــح زدیــم                      دستــگیری؟؟ بــه تمـنا رفـیقی بــفرســت                               اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خیلی حالم بده

اصلا تو خودت نریز خواهری برادری خاله ای عمه ای

مــــن ســرم گــم گــناه اســت ســرم داد بــزن                   سینــه ات سخــت به تنـگ آمــده فــریـاد بـزن                      جــمعه هــایی کـه نـبودی بـه تـفـریـح زدیــم                       مــا همـه در غــم هجـــران تــو تسبیــح زدیــم                      دستــگیری؟؟ بــه تمـنا رفـیقی بــفرســت                               اللهم عجل لولیک الفرج

هیشکی نیست دلداریم بده؟

واقعا نیاز دارم به یه دلگرمی

اینکه بتونم با یکی دردو دل کنم سبک میشم

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌
اصلا تو خودت نریز خواهری برادری خاله ای عمه ای

مامان و بابامن

بابام مشغوله

مامانمم دلم براش میسئزه دردامو بهش بگم

از عمه خیری ندیدم و خالمم سر زندکی خودشه

2714
مامان و بابامن بابام مشغوله مامانمم دلم براش میسئزه دردامو بهش بگم از عمه خیری ندیدم و خالمم سر ز ...

اینجا هم نگو تسکینی روی دردات نمیزارن

عزیزمممم🥰🥰خدا بزرگه

پسچرا دردام کم نمیشه

چرا بابام ایمجوریه

همیشه سر بحث رو باز میکنه

خستم بخدا

پسچرا دردام کم نمیشه چرا بابام ایمجوریه همیشه سر بحث رو باز میکنه خستم بخدا

شاید زیادی بابات تو کارش سختی میکشه و خستگی کار رو خواسته یا ناخواسته تو خونه میاره عزیزم

*ان الله مع الصابرین: قطعا خدا با افراد صبور هست.*
شاید زیادی بابات تو کارش سختی میکشه و خستگی کار رو خواسته یا ناخواسته تو خونه میاره عزیزم

سختگی کا ز که داره

ولی دارم افسرده میشم کم کم

مامنمم همینطور

ممنون عزیزم

سختگی کا ز که داره ولی دارم افسرده میشم کم کم مامنمم همینطور ممنون عزیزم

خواهش میکنم🙏🏻🙏🏻 سعی کنید خودتون روحیتونو خوب کنید و به روش های مختلف خستگیهاشو یا عصبانیت هاشو کم کنید مثلا به جای تمرکز روی اخلاق بدش یا بهونه گیری فرصت این کارو ندید و زمان رو با سرگرمی هایی مثل تلویزیون دیدن یا حرف زدن راجع به چیزهایی که خوشحالشون میکنه و..بگذرونید اوایل شاید تغییرشون کم باشه ولی کم کم انشاءالله وضعیت درست میشه.عزیزم شما هم به عنوان دختر سعی کنید روحیتونو حفظ کنید و تا میتونید با انرژیتون به بقیه روحیه بدید طبیعتا اگه منم خسته باشم و حالم بد باشه و باز با افراد ناخوش احوال باشم ممکنه حالم بدتر شه ولی اگه شما و مامانتون سعی کنید خودتون شاد باشید و روحیتونو حفظ کنید پدرتونم انشاءالله تحت تاثیر احوال خوب شما قرار خواهد گرفت🙏🏻🙏🏻🌹🌹😍😍💖💐💜💛💙🌸💚💚🍀

*ان الله مع الصابرین: قطعا خدا با افراد صبور هست.*
خواهش میکنم🙏🏻🙏🏻 سعی کنید خودتون روحیتونو خوب کنید و به روش های مختلف خستگیهاشو یا عصبانیت هاشو ک ...

ممنونم😍😍😍😍😍

2706