1874
2079

دانشگاها باز میشن؟؟؟😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮

تعداد رای : 14
نظرسنجی
آره اخبار گفته حتمااااا باز میشن
4
28%
نه مهر باز نمیشن احتمالش خیییلی کمه
2
14%
نه تا سال ۱۴۰۱ خبری از دانشگا نیس
1
7%
نه بخاطر کسایی ک تو خوابگاهن و تجمع میشه باز نمیکنن هنوز
7
50%
  ( 🐐ار) ینی بزار🤪⬅️⬅️اختراع خودمه😁😁هرجا اینو دیدین بدونین منم🤪😁😁😁😁با تشکر🤪😂😂😂.نخندین🤪                                                                         🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️من با همه ی کائنات در سازشم💛💛💛من همه رو دوس دارم💛💛💛💛من به همه عشق میدم و عشق دریافت میکنم💛💛💛💛💛💛من در فرکانس بالای انرژی هستم💛💛🧚‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️             برای هم عشق بفرستین.کاش بدونین تمام جهان براساس ارتعاشه لطفا آگاهیتونو بالا ببرین 🌿☘🍀🌱🌱🍀☘🌿عشق بالاترین ارتعاش رو داره عشق مطلق☘🌿🍀🌿☘🌱🌿☘🍀

نمیدومم

اَللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعجّل فَرَجَهُم♡  اگه حرفی زدم و  شما رو ناراحت کرد معذرت میخوام. من هیچ وقت قصدم ناراحت  کردن کسی نیست.❤8/12/99 من 8 کیلو کم کردم🤗*منخوشبخت ترین دخترروی زمینم چون خدا رو دارم .*میشه برام دعا کنید یه همسر پاک و مهربون  نصیبم بشه*  ۹۹.۹.۹   ۱۵ کیلو کم  کردم و به همه فهموندم من هم می تونم لاغر شم بالاخر تونستم ۱۵ کیلو کم کنم💖من تا رسیدن به شب یلدا ۹ کیلو کم می کنم.😍 اینم شد 🤗💖   

نمیدانم حالا تا مهر ماه 😅

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
نمیدانم حالا تا مهر ماه 😅

مهمه😁

( 🐐ار) ینی بزار🤪⬅️⬅️اختراع خودمه😁😁هرجا اینو دیدین بدونین منم🤪😁😁😁😁با تشکر🤪😂😂😂.نخندین🤪                                                                         🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️من با همه ی کائنات در سازشم💛💛💛من همه رو دوس دارم💛💛💛💛من به همه عشق میدم و عشق دریافت میکنم💛💛💛💛💛💛من در فرکانس بالای انرژی هستم💛💛🧚‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️             برای هم عشق بفرستین.کاش بدونین تمام جهان براساس ارتعاشه لطفا آگاهیتونو بالا ببرین 🌿☘🍀🌱🌱🍀☘🌿عشق بالاترین ارتعاش رو داره عشق مطلق☘🌿🍀🌿☘🌱🌿☘🍀
2077
عمرااا

چی عمرا

امکان نداره 

چرا

مهمه😁

والا بستگی به واکسن داره گلم و سرعت واکسنیاسیون و اثر بخشیش 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2032