2737
2734
عنوان

از دست شوهرم خسته شدم

314 بازدید | 19 پست

ظهر دلخور بودم محلم نداد

هرچیم خودمو لوس کردم کاری نکرد

الان اس زده کجایی میگم قهرم خب میگه خب

چیکار کنم آخه خیلی بی احساسه😭

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 
ای خدا چرا هیشکی از زندگیش راضی نیس اخه از دست این شوهرت ماهم قهریم یه هفتس 

من علتشو بگم لغو کاربری میشم علتش روابط خصوصیمونه که خیلییییی سرده

😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امان از دست این شوهرا....شوهر من اصلا طاقت قهرو نداره...اگه محل ندم بهش اعصابش بهم میریزه...در حدی که میزنه وسایل خونه رو میشکنه...منم ترجیح میدم قهر نکنم باهاش

در ظلمات شب تنها خداست که صدایت را میشنود...❤️
2731
امان از دست این شوهرا....شوهر من اصلا طاقت قهرو نداره...اگه محل ندم بهش اعصابش بهم میریزه...در حدی ک ...

من بار اولمه قهر کردم‌

بهش میگم قهرم میکه کار خوبی میکنی😕

خخخخ فک میکنه شوخی داری باهاش..جدی نگرفت

نه الان اس زده ناراحته میگه میدونی رو این کلمه حساسم میگی

خب من قهرم چی بگم بهش آخه مگه واژه ی دیگه ای داره😕

نه الان اس زده ناراحته میگه میدونی رو این کلمه حساسم میگی خب من قهرم چی بگم بهش آخه مگه واژه ی دیگه ...

خب وقتی حساسه روش...نگو قهری...بگو دلخورم ازت....بهش چراشو بگو...با حرف زدن مشکلو ناراحتی تو حل کن...هیچ وقت قهر نکن

2738
خب وقتی حساسه روش...نگو قهری...بگو دلخورم ازت....بهش چراشو بگو...با حرف زدن مشکلو ناراحتی تو حل کن.. ...

آخه حرصم میده منم‌ زنم نیاز دارم قهر کنم‌نازمو بکشه ازم حرف بکشه نکه خودم بگم چرا دلخورم!

آخه حرصم میده منم‌ زنم نیاز دارم قهر کنم‌نازمو بکشه ازم حرف بکشه نکه خودم بگم چرا دلخورم!

مشکلات زندگی...این گرونیا...تموم احساست مردا رو نابود کرده...فقط تو این مشکلو نداری...خیلیا درگیرن...با قهر کردن و بحث کردن ...مشکلات درشت تر میشه...سعی کن اروم باشی...

مشکلات زندگی...این گرونیا...تموم احساست مردا رو نابود کرده...فقط تو این مشکلو نداری...خیلیا درگیرن.. ...

من کلا همیشه آرومم هیچوقتم قهر نکردم این مدته

ولی منم دوس دارم نازمو بکشه پیگیرم باشه که نیست

من کلا همیشه آرومم هیچوقتم قهر نکردم این مدته ولی منم دوس دارم نازمو بکشه پیگیرم باشه که نیست

زیاد سخت نگیر بهش..به خودتو خونه و زندگیت برس...باهام به نرمی حرف بزن...خانوم باش براش...خودش میاد سمتت...دلگرمی بهش بده..هیچ مردی دوست نداره نازه زنشو نکشه....بدون فکرش در گیره..اگه اون نمیاد سمتت تو برو ...چه اشکالی داره

زیاد سخت نگیر بهش..به خودتو خونه و زندگیت برس...باهام به نرمی حرف بزن...خانوم باش براش...خودش میاد س ...

من میرم خودمو لوس میکنم براش ولی اون کاری نمیکنه بغلمم نمیکنه

2706