2726

سلام سلام💋💋

خانوما دلمه هارو اگه تو قابلمه روهم بچینم بذارم روگاز خراب میشه؟

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
اصن خوشمزه نیست

امتحان نکردم تا حالا 

میخوام بدونم این جوری له میشه یا نه؟

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب باید بچینی بعد بزاری رو گاز دیگه 

متوجه سوالت نشدم

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2728
خب باید بچینی بعد بزاری رو گاز دیگه  متوجه سوالت نشدم

اخه تو عکسی که دیدم تو ماهی تابه بزرگ کنار هم گذاشته بود

مرسی عزیزم پس همین طوریه

نه خراب نمیشه . هر ردیف که چیدی یکم غوره بریز روش 😋😋😋.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️🌺 صلوات برای سلامتی و ظهور آقاامام زمان (عج)💚ایران من 🇮🇷          از اول خرداد ۱۴۰۲ تصمیم گرفتم لاغر بشم ۷۵ کیلو هستم هدفم ۶۰ امروز ۱۹مرداد ۱۴۰۲شدم ۶۵کیلو😍.دارم بهت نزدیک میشم ۶۰ 😘
خوب دلمه ها رو‌ رو هم‌میچنن میذارن رو گاز همه همین کارو میکنن

باشه ممنونم 

درست نکردم تاحالا فکر میکردم له میشن

امتحان نکردم تا حالا  میخوام بدونم این جوری له میشه یا نه؟

خلی خوشمزسسسس 

خدا می‌دونه که چقدر پر از ایده و آرزو ام و چقدر خالی از انگیزه و انرژی💔🚶🏻‍♀️. برام دعا کن عشقمو ببینم کاش بفهمی که چقدر سخته تو خیالت ببینیش از خواب بیدار شی بفهمی همش رویا بود🥲 کاش کسی بود که منو می‌فهمید 
نه رو هم بچین  خیلی خوشمزست😋😋

👌🏻😋

اخه تو عکسی که دیدم تو ماهی تابه بزرگ کنار هم گذاشته بود مرسی عزیزم پس همین طوریه

نه عزیزم اتفاقا منم پریروز درست کردم تو قابلمه روی هم گذاشتم اصلا هم وا نرفت و له نشد

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
باشه عزیزم‌نوش جون

قربونت 💋

2706