2726
نمیدونم شایدم پشه نیش زده ولی برای احتیاط با چایی میشورم

چرا چشم با چایی باید شست 😐😐😐😳😳😳😳میشه یه کوچولو توضیح بدید منم اطلاعاتم بره بالا 

یاد گرفتم تنها باشم زمین خوردم تنها پاشم🤞🏼🖤 
ممنون عزیزم❤🌹🌹

🥰🥰

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا چشم با چایی باید شست 😐😐😐😳😳😳😳میشه یه کوچولو توضیح بدید منم اطلاعاتم بره بالا 

منم یادمه از قدیم چشم که اینجوری میشه یا عفونت میکنه میگفتن با چای سیاه خنک بشورید.الان یادم اومد.پسرم نوزاد بود وقتی ناخواسته سینم تو چشمش میرقت وچشماش عفونت میکرد همینو میگفتن ومنم همینکارو میکردم وخوب میشد.

لطفا برام دعا کنید 
2728
منم یادمه از قدیم چشم که اینجوری میشه یا عفونت میکنه میگفتن با چای سیاه خنک بشورید.الان یادم اومد.پس ...

واقعا ممنونم که برام توضیح دادید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

یاد گرفتم تنها باشم زمین خوردم تنها پاشم🤞🏼🖤