2058
2079
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

یعنی نمه؟

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام بعد ماه رمضون برم رژیم جنسیت ایشالا که جواب میده به امیدخدا😊😇 
2032

خب که چی

خـداونـدا روح و ذهـن مـن را بـرای درسـت پـرورش دادن فرزنـدم آنـقـدر رشـد بـده تـا بـتـوانـم بـرایـش بـهتـریـن مادر باشـم و درسـت تـربیت کنـم 💫💫💫                                   خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
ی نفر این سایت همش تاپیک میزنه نظافتچی ام  تورو خدا تگش نکنین نمیخام بفهمه براش تاپیک زدم پیدا ...

🤕

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2051

خیلی افشاگری شد! یه کم سربسته تر میگفتی😒

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اول برا همه اونایی که منتظر بچه اند، بعد همه اونایی که بچه شون مریضه،     بعد همه کسایی که تو راهی دارن،  آخرشم برا تو دلی من یه صلوات بفرستید. ممنون♥️
اگه سرچ کنین تاپیکاش میاد  ایدیش یادم نمونده اما ایدی اینستاش رو تو امضاش‌نوشته بود رفتم دیدم ...

خاااااا

خـداونـدا روح و ذهـن مـن را بـرای درسـت پـرورش دادن فرزنـدم آنـقـدر رشـد بـده تـا بـتـوانـم بـرایـش بـهتـریـن مادر باشـم و درسـت تـربیت کنـم 💫💫💫                                   خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

همین دیگه

یه نظافتچی و افشا کرد

متفرق بشید

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،
1718