1874
2075
عنوان

یهو نیاین تاپیکما آل میخورتتون

119 بازدید | 23 پست

هیشکدوم از تاپیکام نمیاین

سوالام رو جواب نمیدین

فقط خاله زنک بازی

حالا مسی بگه مادرشوهرم اونجورس کرد میره تو ور بازدیدا

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌

لیونل مسی مادر شوهر نداره

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم

#اکانت تعطیل💔😴مث عکسی ک هیچوقت پاکش نمیکنم ولی تو گالریم هس... مث اون اهنگی ک دارمش ولی ردش میکنم... مث پیامایی ک هیچوقت پاکشون نمیکنم و هنوز نگهشون داشتم ولی خب نگاشون نمیکنم هیچوقت... مث خاطراتت ک هیچوقت پاک نمیشع و فک نمیکنم بهشون... دیقا مث اینا توم جات گوشع قلبمع ولی دگ هیچوقت سمتت نمیام...💔🚶🏻‍♀️ goftino.com/c/x32Bwi  لینک گفتینو
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

مثل منی تاپیکای منم فوق فوقش ی نفر جواب بده

مشاوره رایگان پوست و مو 🌹 😍خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار😍❤️😍برای سوالات خود و دیدن محصولات به پیج marziye_esmaeili77 مراجعه کنید ♏ همه روزه حتی روزای تعطیل تا ساعت 24 شب پاسخگو سوالات شما هستیم❤️

تو هم اونجور کن

I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤
2050
2051

خب شاید جواب سوالاتو بلد نیستیم🙁

من و همسرم از فروردین 98 منتظر معجزه ی خدا هستیم😍ما هر دو عاشق بچه هستیم ❤️عاشق فرزند دار شدن😘بزرگ کردن موجودی از جنس خودمون😊فرزندی که ثمره ی عشقمون باشه و از وجود هر دومون باشه😍گاهی دلم خیلی خیلی میگیره و جز دوستای نی نی سایتی کسی رو برای درد دل ندارم😘این زمان ها نیاز به همدردی و دلداری دارم🤗اگر به هر دلیلی حال من رو نتونستی درک کنی لطفا از تاپیک من، از کامنت من عبور کن❤️این بزرگترین لطفی هست که در حق من میتونی انجام بدی😘من خیلی وقته این امضا رو درج کردم اما این روزا خیلی پیامای مثبتی از طرف شما دوستان دریافت میکنم، ازهمه تون ممنونم🤗
من تا هر جا بتونم جواب میدم😂سوال داشتی بتگ😎کارشناس زهرا هستم در خدمت شما

ممنون اکرشناس نی نی طلاق😓

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌
1718