2733
2734

دیشب به دوست پسرم گفتم میخای رابطه رو ادامه بدی یا نه؟ گفت دلم میخاد ولی از اتفاقای بدش میترسم منم گفتم چرا میترسی باز دعوا داشته باشیم و فلا آف شد منتظرش بودم بیاد ج بده دیدم چندین بار آن شده ولی نه خیر خبری از ج نیس اخرش عصبی شدم گفتم ایستگاه کردی منو؟ تکليف رو روشن کن من حوصله ندارم منتظرت بمونم یا مث ادم ج بده یا گمشو کارات خیلی رو مخمه 💔😡😤

الان یه ساعته سر این موضوع عصبیم اروم نمیشم اوووووف بعد میگه غر میزنی همش خب مردیکه عن تو یه کاری میکنی من غر میزنم دیگه وگرنه مرض ندارم الکی غر بزنم که😡💔😭😭😭😭😭

با اين شرايط و زندگی كه ما داريم زندگیمون بيشتر فاکچری تا لاکچری    

واقعا ک دختر

بزن بلاکش کن اون باید بیوفته دنبال تو چ وضعشه

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوست پسرتو تو یه نایلون کن دم در بزار آشغالی ببره... دوست پسرت نمیخواد باهات ادامه بده مرد نیست انگار بچه است بچه های که تازه به سن بلوغ میرسن ازاین حرفا میزنن بنظر بدون اعصبانیت هیچگونه پیامی نفرست و آروم باش و در صورت لزوم بلاکش کن 😂😂😂

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
دنبال من نمیاد اون😭

خلایق هر چ لایق

همین الان بدو مسدودش کن فک نکنه کشته مردشی

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2738
تحت فشارش نذار خوب! رابطه که نباید اینجوری باشه

بنظر من پسره بچه است یه مرد عاشق هیچ وقت نمیترسه 😅😅این آمادگی اصلا نداره

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

این عصن عاشق نیس که حسش زودگذر بوده وگرنه اینکارا رو باهام نمیکرد 

با اين شرايط و زندگی كه ما داريم زندگیمون بيشتر فاکچری تا لاکچری    
این عصن عاشق نیس که حسش زودگذر بوده وگرنه اینکارا رو باهام نمیکرد 

دقیقا 😂😂😂

تاپیک هات همه اشغال هست  با اون دوست پسرت تا دیروز که میگفتی ما رابطمون از دوستی گذشته شوهرمه 😐الانم این وضعیتت

چندتا تاپیک قبلتو خوندم فهمیدم چقدر چندشین جفت تون

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هفتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون

مشکل ما اینه که زمونه داره مدرن میشه ولی دخترها طفلکی ها هنوز حتما باید ازدواج کنن و بخاطرش تحت فشار هستن و به همین علت اعتماد به نفسشون رو تو رابطه از دست میدن و طرف مقابل هم بیشتر خودشو لوس می کنه!

2706