2733
2734
عنوان

یه سوال خانما خواهشا

79 بازدید | 19 پست

حاضرید برای خرید یه خونه ۵۰ متری که پایین شهره و از محل کار شوهرتم دوره طوری زندگی کنید که دیگه از همه خریدا و خرجات بگذری و ماشین زیرپاتونو بفروشید و تلویزیون و ماشین لباسشویی رو بفروشید و همه درآمدتومنو خرج وام بدین با هزارتا استرس وامو و از صبح تا بوق سگ کار کردنو تا مبادا قسطا عقب نیفته و شایدم یه  و از خورد و خوراک زدن از مسافرت زدنو و همش اعصاب خوردی چون واقعا بهت فشار میاد که فقط ۲۰۰/۳۰۰خرج خونه میمونه برات که باید اونم مدیریت کنی تا به همه کارای خانواده برسه😑خانواده دونفری 

یا  صبر کنید تا وامای قبلیتونو صاف کنین و اینو مطمئن باشی که چندسال دیگه دستت بازتره و زندگی عادی و خوبتو حفظ کنی همه چی رو روال و برنامه باشه خونه جای خوبی کرایه کنی و مطمئنی چندسال دیگه هم همون جا میتونی باشی 

و بعد همونجا همون محله ای که مستاجری خونه بخری یا شاید یکم پایینتر

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خونه و محل کار نزدیک باشه بهتره که بیشتر حقوق واسه کرایه  رفت و برگشت صرف نشه

خونه و محل کار نزدیک باشه بهتره که بیشتر حقوق واسه کرایه  رفت و برگشت صرف نشه

محل کار شوهرش بالاس الان خونشون حدودا نزدیکه با ماشین میره سرکار خواهرزادمم خونش نزدیک محل کارشه پیاده میره

2738
جمع میکنم میرم خونه بابا اصن :/

خخخخ

بهش بگم ناراحت میشه 

ولی شوهرش درامدشم خوبه تازه این میشه براش😳🤯

من این بهم ثابت شده ک اگ با حس خوب ی کاری و بکنی درست پیش میره ک مشخصه اصلا حست ب گزینه اول خوب نیس😂وقتی حست خوب نیس انجامش نده عزیزم 

ولی کلا ی خرجی ک پیش میاد پولش میرسه اگ حست خوب باشه ،ما قبل عید ماشینمونو عوض کردیم و حدود پونزده تومن قرض و پنجاه تومن وام رو دستمون گذاشت در صورتی ک قبلش هم دخل و خرجمون یر ب یر بود اما خدارو شکر داره برامون از جاهایی ک فکرشم نمیکردیم میرسه و قص و واممونو پرداخت میکنیم حالا بضی روزا سخت بضی روزا آسون 

تو این زمونہ ک۔مردن انقدر راحت شدہ نمےارزہ ک انقدر سختے بکشم خونہ بخرم بذارم بمونہ براے کے؟؟؟امروزمو ...

من اصلا نتونستم چیزی بگم بهش والا خواهرم بهش گفته خونه بخر تا گرونتر نشده اونا هم حساب کتاب کردن شده این 

حالا نه خواهرم نه خوانواده پسره یه قرونم کمک نمیکنن بهشون 

تازه سه ساله ازدواج کرده

خخخخ بهش بگم ناراحت میشه  ولی شوهرش درامدشم خوبه تازه این میشه براش😳🤯

خیلی سخته خب من با توجه ب خودم گفتم ک تحمل این سختیارو ندارم و اون خانم واقعا دلش بزرگه و صبرش زیاد ک کنار میاد

من اصلا نتونستم چیزی بگم بهش والا خواهرم بهش گفته خونه بخر تا گرونتر نشده اونا هم حساب کتاب کردن شده ...

حتما میتونہ بسازہ با۳۰۰،۴۰۰تومن 

ولے واقعا نمیشہ ساخت😐😐😐

ب نظرم اصلاارزش ندارہ ک این ھمہ سختے کشید تافردایے ک معلوم نیست باشیم یا ن خونہ اے بمونہ،من دوس دارم درلحظہ زندگے کنم وریسک پذیر نیستم 

پسندازمو دارم درکنارش ب خودموبچم سخت نمیگیرم،امروز حسرت ھمہ چے ب دلم بمونہ ک چندسال دیگ فلان چیزو داشتہ باشم؟فردایے ک ھیچکے ازش خبرندارہ

خیلی سخته خب من با توجه ب خودم گفتم ک تحمل این سختیارو ندارم و اون خانم واقعا دلش بزرگه و صبرش زیاد ...

آخه مشکل اینه خیلی اهل خرج و تفریح و مارک ایناس 

حتما میتونہ بسازہ با۳۰۰،۴۰۰تومن  ولے واقعا نمیشہ ساخت😐😐😐 ب نظرم اصلاارزش ندارہ ک این ھم ...

دقیقا ماشین شوهرش خارجیه میگه حمید باید بی آرتی سوار بشه بره سرکار😂😂

2706