2726
عنوان

میگن دعایه ادم دل سوخته خیلی پیش خدا حرمت داره. برایه شوهرم دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4279 بازدید | 41 پست
خدایی چیزهایی تو این برنامه " بفرمایید شام " دیدم که جای دیگه ندیده بودم
این هم "بفرمایید شام" با طعم دعوا
http://www.resanehha.com/play-64489t50c1cb748b.html
خدایی چیزهایی تو این برنامه " بفرمایید شام " دیدم که جای دیگه ندیده بودم
این هم "بفرمایید شام" با طعم دعوا
http://www.resanehha.com/play-64489t50c1cb748b.html
[smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley]

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء الهی به حق این شبای عزیز خوب بشه همسرت الهی
خداوندا تو را قسم به جلالت هر که لب به دعایم گشود تو گره از کار او بگشا.
امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء

انشااله با خبرهای خوب بیای سمیه جان ...
*** نیستی و بهار هم بی تو ...سوء تعبیر یک زمستان است...!***

سلام
بچه ها بد جور درگیر بودیم ما بابل سر ساکن شدیم برایه رادیو تراپی . خیلی رو زایه سختی بود و هست . محمد خیلی درد داره ولی ما ها کوتاه بیا نیستیم . تو یه فرصت خوب براتون میگم . زندگیم عین پازل شده . با احتیاط تیک هایه باقی مونده رو بر میداریم . نفسم داشت بند میومد . حس عجیبی دارم . امام حسین شفاعتمون کنه . خیلی حرفا برایه گفتن دارم . خیلی محتاج دعاتونم
2706