1421
1411
عنوان

میگن دعایه ادم دل سوخته خیلی پیش خدا حرمت داره. برایه شوهرم دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3980 بازدید | 41 پست
امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء الهی به حق این شبای عزیز خوب بشه همسرت الهی
خداوندا تو را قسم به جلالت هر که لب به دعایم گشود تو گره از کار او بگشا.

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف اسوء

انشااله با خبرهای خوب بیای سمیه جان ...
*** نیستی و بهار هم بی تو ...سوء تعبیر یک زمستان است...!***

1401
سلام
بچه ها بد جور درگیر بودیم ما بابل سر ساکن شدیم برایه رادیو تراپی . خیلی رو زایه سختی بود و هست . محمد خیلی درد داره ولی ما ها کوتاه بیا نیستیم . تو یه فرصت خوب براتون میگم . زندگیم عین پازل شده . با احتیاط تیک هایه باقی مونده رو بر میداریم . نفسم داشت بند میومد . حس عجیبی دارم . امام حسین شفاعتمون کنه . خیلی حرفا برایه گفتن دارم . خیلی محتاج دعاتونم
1376
خدا به حق 6 ماهه امام حسین به هممون رحم کنه
انشاالله به زودی خبرای خوشی از شفای همسرت بهمون بدی و شادمون کنی عزیزم
خدا قوت

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
ایشالا خدا به حق این روزها که متعلق به سیدالشهدا هستن وبه حق خون پاک این امام عزیز شوهرتون رو شفا بده ، خدا به جوانیش و به طفل معصمتون رحم کنه
زندگی قصه تلخیست که از آغازش بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم...
خدایا تورو بحق بزرگی و جلال خودت تورو به حق تمامه مهربونیات و رحمتت تورو بحق کرمه نا متنهاهیت همه بیمارانو شفا بده این بنده خدا رو هم همینطور
امین
اگر خدا آرزویی در دلت انداخت بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده ...

سمیه جون . مادر منم همین بیماری را داره.... تورو خدا بیا بگو روند بیماری و درمانو ..دلم آشوبه...گریهههههههه
مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
1396
1391