2726

درماکول گند میزنه به بوستتون تروخدا این کارارو با بوستتون نکنید

زیبایی حقیقی به این موضوع که موهایتان چه رنگی است یا رنگ چشم هایتان چیست ربطی ندارد. زیبایی حقیقی، در حقیقت این است که به عنوان یک انسان، چه کسی هستید. اصولتان چیست،حوزه ی اخلاقیاتتان چیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم واسه مجلس میخام شما تاحالا استفاده کردی؟

اره من یه بار مدل ارایش شدم برام زدن ولی اگر بوستتون لک خیلی بدی نداره میتونید از کرم های بهتر استفاده کنید با بوشش متوسط

زیبایی حقیقی به این موضوع که موهایتان چه رنگی است یا رنگ چشم هایتان چیست ربطی ندارد. زیبایی حقیقی، در حقیقت این است که به عنوان یک انسان، چه کسی هستید. اصولتان چیست،حوزه ی اخلاقیاتتان چیست.
اره من یه بار مدل ارایش شدم برام زدن ولی اگر بوستتون لک خیلی بدی نداره میتونید از کرم های بهتر استفا ...

مثل بورژا یا لورال 

اره من یه بار مدل ارایش شدم برام زدن ولی اگر بوستتون لک خیلی بدی نداره میتونید از کرم های بهتر استفا ...

داره عزیزم لک .واسه هنین دنبالشم.شما میدونی اون ارایشگر کرماشو از کجا تهیه میکنه

شما استفاده کردی ک همچین میگی ؟

من نه ولی اطرافیانم استفاده کردن و خیلی کرم پودر سنگینیه به پوست آسیب میزنه البته منظورم اینه که برای استفاده روزانه مناسب نیست وگرنه یکی دوبار مشکلی نداره

2706