2733
2734
عنوان

لطفاً ، اگه امکانش هست . . .

486 بازدید | 45 پست

لطفاً واسم دعا کنید، دعا کنید به عشقم برسم 

ازتون خواهش میکنم 

به حاجتم خیلی نزدیک شدم 

ایشالا هرچی از خدا میخواین بهتون بده .

نمی‌خوام کسیو قسم بدم ، چون به اجبار نمی‌خوام کسیو وادار کنم که بخاطر حاجتم دعا کنه ، لطفاً دلی واسم دعا کنید ، خدا خیرتون بده ، من جای خواهرتون 

التماستون میکنم دعام کنین ♥️🙏🏻

خدا می‌دونه که چقدر پر از ایده و آرزو ام و چقدر خالی از انگیزه و انرژی💔🚶🏻‍♀️. برام دعا کن عشقمو ببینم کاش بفهمی که چقدر سخته تو خیالت ببینیش از خواب بیدار شی بفهمی همش رویا بود🥲 کاش کسی بود که منو می‌فهمید 
عزیزم برات ایت الکرسی میخونم انشاءالله حاجت روا بشی گلم  شمام اگه تونسی برا من دعا کن به حاجت ...

خیلی ممنونم 

منم روزه ام واست دعا میکنم آیت الکرسی  میخونم

خدا می‌دونه که چقدر پر از ایده و آرزو ام و چقدر خالی از انگیزه و انرژی💔🚶🏻‍♀️. برام دعا کن عشقمو ببینم کاش بفهمی که چقدر سخته تو خیالت ببینیش از خواب بیدار شی بفهمی همش رویا بود🥲 کاش کسی بود که منو می‌فهمید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله هرچی خیرته برات اتفاق بیوفته❤

مرسی عزیزم♥️🙏🏻

خیلی محتاج دعام 

2738

سلام من برای شما دعا میکنم منم پسر عموم دوست دارم صمد هم دعا کن بهش برسم لطفا هرکسی دعا کرد لایکم کنه خدا خیرش بده😭❤❤

از بین 7 میلیارد جمعیت تو تنها کسی هستی که شبانه روز در یاد منی قدر خودتو بدون نفسم ممنون میشم یه صلوات بفرستی به عشقم برسم اگه فرستادی دعای خیر امام زمان بدرقه زندگیت😍
خیلی ممنونم  منم روزه ام واست دعا میکنم آیت الکرسی  میخونم

برا منم دعا کن لطفا😭😭😭

از بین 7 میلیارد جمعیت تو تنها کسی هستی که شبانه روز در یاد منی قدر خودتو بدون نفسم ممنون میشم یه صلوات بفرستی به عشقم برسم اگه فرستادی دعای خیر امام زمان بدرقه زندگیت😍
برا منم دعا کن لطفا😭😭😭

حتما♥️

حتما♥️

ممنمنم😍😍😍

حتما♥️

انشاا.. ب عشقت برسی

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2706