2726

البته بیشتر با مادربزرگم

من معمولا روزای عادی

در هفته ۱ یا دوروز میرم پیش مادربزرگ و پدربزرگم

اما حالا امتحانام از امروز شروع میشه پشت سر هم حتی ۱ روز نمی‌خوان فاصله بندازن😏

مادربزرگم زنگ زده به مامانم میگه ..... بفرست بیاد اینجا

منم گفتم درس دارم

ناراحت شده🙄

اصلا درک ندارن 🥴

خانوم معلم آیندم😍‌ واسه حاجتم میشه صلوات بفرستید؟🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام؛ ظهر عالی متعالی... جسارتاً به نظر بنده مشکلی نیست، می تونید برید اونجا بخونید.

سلام؛ کاربر آقا هستم. هدف از عضویت بنده در این سایت : آشنایی با روحیات بانوان گرامی سرزمینم ایران .
2728
سلام؛ ظهر عالی متعالی... جسارتاً به نظر بنده مشکلی نیست، می تونید برید اونجا بخونید.

من میخوام خونه خودمون باشم

متاسفانه 

ادم نمیتونه یجا دیگ بره درس بخونه میدونم چی میگی..یبار دیگه باهاش ح بزن بگو ک نمیتونی و اینا سعی کن چیزی تو دلش نمونه اگر بازم ناراحتبود فعلا تا اخر امتحانا خودتو درگیر نکن اخرشم برو پیششون معذرت خوهی کن از دلشون در بیار ❤❤❤

ادم نمیتونه یجا دیگ بره درس بخونه میدونم چی میگی..یبار دیگه باهاش ح بزن بگو ک نمیتونی و اینا سعی کن ...

به خدا نمیدونم چ کار کنم

مامانم و بابام از همه بدترن

هی گیر دادن برو گناه داره برو نزار ناراحت بشه

اصلا به فکر من و ایندم نیستن

به خدا نمیدونم چ کار کنم مامانم و بابام از همه بدترن هی گیر دادن برو گناه داره برو نزار ناراحت بشه ...

بگو امسال خیلی شرایط سخته میخوام بهترین نمره ارو بیارم برم جایی استرس میگیرم نمیشه بخونم خونه بهتره