1147
1226
عنوان

احساس نبض در شکم در بارداری....

117359 بازدید | 65 پست
سلام دوستان...من امروز همون سمتی که جنین هست احساس نبض ریز میکنم وقتی دستم میزارم قشنگ حس میکنم...هفته هفت هستم...کسی این تجربه داشته؟ البته خونریزی دارم و گفتن شاید سقط شه...ربطی به سقط داره؟
رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد اما حتمی است..

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
منم میفهمم سر پسرمم همین تجربه رو داشتم فکر می کنم پمپاژ خون به جفت این حس رو میده
LilySlim Weight loss tickers
زن بودن مثل ققنوس بودن است!هی آتش میگیری وباز ناامید نمی شوی وازخاکسترت زن متولدمیشود!زن قداست دارد..برای بااوبودن بایدمردبود!نه نر...........
آره علائم حیات هست من قبلا از بچه ها که پرسیدم گفتن نبض زدن زیر دل از علائم حاملگی هست و چیز بدی نیست
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
1221
1167
بچه ها من موقع پریودم این ماه پریود شدم و خونریزی داشتم الان روز ۵ هست و خونریزم داره کم میشه...اما دکتر گفت سقط هست.....واسه این میگم جنینم زنده هست هنوز؟
رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد اما حتمی است..
هر سه ماهه مشخصات مربوط به خود را دارد؛ در سه ماهه اول ضربان قلب جنین شنیده می شود، در سه ماهه دوم اولین حرکات جنین توسط مادر احساس می شود، و در سه ماهه آخر برخی از مادران انقباضات کاذب زایمانی موسوم به برکستون- هیکز را تجربه می کنند. بعضی از آزمایشات مانند نمونه برداری از پرزهای جفتی در سه ماهه اول و آمنیوسنتز در سه ماهه دوم انجام می شوند. برخی از مسائل مانند دیابت بارداری، در سه ماهه آخر تظاهر می کنند. در این دوران عواطف و احساسات شما نیز مانند بدنتان دستخوش تغییراتی می شود و شرایط زندگی برای خانواده بتدریج آماده پذیریی از کودک آینده خواهد شد. ممکن است بخواهید در هر یک از این مراحل اطلاعات بیشتری از وضعیت رشد و تکامل جنین خود داشته باشید، یا شاید دوست دارید بدانید که در هر هفته باید انتظار چه تغییراتی را داشته باشید و خود را برای آنها آماده کنید. شماره هفته ای را که در آن هستید انتخاب کنید. هفته 3 باردار
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
1241