2737
2734
عنوان

ب نظرتون این آدم خسیسه ...

207 بازدید | 22 پست

هرچی دلم میخواد برام میخره .حتی چیز های الکی .فقط بجای مانتو پارچه میگیره و هرچیزی قدیمی رو میخواد دوباره استفاده کنه ...ما طبقه بالای مادرشوهرم اینا هستیم .موکت های قدیمی داشتن که من موقع جهاز چیدن گذاشتم بیرون .الان که به شوهرم میگم موکت بگیره برای خونه میگه همون قبلی ها رو بندازیم ...ولی دیگه همه چیز میگیره از خورد و خوراک و لباس ...مثل مردای دیگه ام موقع خرید خیلی غر میزنه ...دوست داره از چیز های قدیمی استفاده کنیم .همه چیز توی خونه رو هم بسته بندی میکنه .مثلا هندونه رو دیشب که نصفه بود نایلون کشید گذاشت یخچال تا میگه خراب میشه تا افطار .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب باید بسته بندی کنه دیگه

بعدم راست میگه دیگه وقتی دارین چرا باید خرج الکی کنین 

اونم تو این اوضاع گرونی 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 

خسیس ندیدیپس . وسیله ای که سالمه هرچند قدیمی رو میشه استفاده کرد . هندونه هم مگه چکارش باید کرد ؟ منم پلاستیک میکشم میزارم یخچال که روش  خراب نشه 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2738

خسیس که نه!اما خب این جوری تربیت شده که از چیزا تا موقعی که دور ریختنی نیست استفاده کنه.هندونه خب چیزی نیست.ما همی این کارو می کنیم.

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.
2706