2703
2553

قرآن خوندن نذر حضرت ام البنین،سریع جواب گرفتما

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا چه حاجتی؟کاری مالی ازدواج

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2720
قرآن خوندن نذر حضرت ام البنین،سریع جواب گرفتما

یعنی ۱/ کل قران رو خوندی به نیت ایشون؟

یا

۲/ چند تا سوره خوندی ثوابشو به ایشون دادی؟

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

من حاجت گرفتم با دعا اما چون کلی دعا و نماز و اینا میخونم نمی‌دونم دقیقا کدومشون بود که جواب داد 

یه بار یه حاجت مهم داشتم هر شب۴۰۰بار ذکر یونسیه رو می‌خوندم و یه بار زیارت عاشورا که خدا واقعا خودش برام جور کرد البته روزی اتفاق افتاد که میلاد پیامبر بود و شب من نماز پیامبر خوندم و کلی دعا کردم و روزه هم گرفتم دیگه نمی‌دونم اثر کدومش بود

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
یعنی ۱/ کل قران رو خوندی به نیت ایشون؟ یا ۲/ چند تا سوره خوندی ثوابشو به ایشون دادی؟

راستش روزی چند صفحه تا یک جز  میخوندم به نیت ایشون و ثوابش رو هدیه میکردم

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         
2714
راستش روزی چند صفحه تا یک جز  میخوندم به نیت ایشون و ثوابش رو هدیه میکردم

ممنونم عزیزم

هرچی

مالی میگن سوره واقعه رو بعد نماز مغرب و عشا بخونی

برای ازدواج چله سوره طه و یاسین و حشر و....یانماز جعفر طیار(هرکدوم از سوره ها برای ازدواجه هرکدومو دوس داشتی میتونی چله اشو برداری)