2737
2734
عنوان

چرا همیشه از خواهر شوهر بد میگیم ....؟ با این زن برادر چ کنم من .....

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 57 پست

ببین من زنداداش هستم 

اولین بار خواهر شوهرم رفتار مناسب نشون نداد مجرد بود اون زمان ازش ناراحت شدم به زمانش مثل خودش رفتار کردم که متوجه رفتار زشتش بشه  شاید شما هم کاری کردی در کذشته الان داره مثل خودت رفتارمیکنه صرفا حسادت نیست تلافیه 

نمیشه ادم ها برخورد زشت کنن به زمان خودشون بقیه فراموش کنن روح بزرگی میخواد که خب من ندارم کسیم قدر نمیدونه اگه این کارو‌کنم دلیل نداشتنم اینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما دیوار به دیواریم.

اخه هر وقت خواهرشوهرم میاد خونه باباش مادرشوهرم از من پیش خواهرشوهرم بد میگه بعد خواهرشوهرم من میبینمش اخلاقش خشک میکنه با من چون تحت تاثیر حرفای ننه خدانیامرزیدش قرار گرفته

ببین من زنداداش هستم  اولین بار خواهر شوهرم رفتار مناسب نشون نداد مجرد بود اون زمان ازش ناراحت ...

مثلا چه برخورد زشتی نشون دادم که بگه شوهرش برای ماهگردشون کیک گرفته تو چرا ماهگردامون بی اهمیت بوده برات ؟

دقیقا دارم از این میسوزم که رفتار بدی نداشتم و اینجورین سرم اول زندگیمو بد میکنن

2738

آره واقعا من بیشتر از اینکه خواهر و شوهر و مادر شوهر بدجنس ببینم عروس بدجنس دیدم تو زندگیم 

شازده کوچولو گفت: به نظر میرسه آدم چیزای زیادی برای خوشبخت بودن لازم داره......گفتم:نه اینطور نیست. خوشبختی از بودن میاد نه از داشتن؛ از تقدیر و قدردانی بابت هرآنچه الان داری؛نه از عجله برای بدست آوردن چیزایی که نداری. آسون ترین و مستقیم ترین راهِ خوشبختی،خوشحال کردن آدمهایی هست که در اطرافمون هستن.   عشق رو باید با عشق ورزیدن یاد گرفت. همه ی ما توانایی عشق ورزیدن داریم، حتی با یه لبخند،چون این کار به همون اندازه به خود ما انرژی میده که به کسی که بهش لبخند زدیم  
مثلا چه برخورد زشتی نشون دادم که بگه شوهرش برای ماهگردشون کیک گرفته تو چرا ماهگردامون بی اهمیت بوده ...

خب دیگه من مورد خودمو میگم که میگی شما کاری نکردی 

اگه در همین حیطه هست که گفتی خب حسوده  یا اینکه این موردم هست شما خودت متوجه یه سری چیزها نیستی اون فکر میکنه تو چشم داری میکنی نمیدونم 

مثلا چه برخورد زشتی نشون دادم که بگه شوهرش برای ماهگردشون کیک گرفته تو چرا ماهگردامون بی اهمیت بوده ...

ببین روابط زنجیر وار بهم وصله الان بخواهی  جدی بگیریش پای داداشتم میاد وسط بعد مادر و پدرت بعد همش عصاب خرابی و درگیری سرت به کار خودت باشه اگه حسادتم میکنه محلش نده بگذر 

2706