2726

اون موقع نه اینستا بود نه تلگرام شایدم بود ما نمیدونستیم 

حالا فک نکنید سی یا چهل سالمه😅25 سالمه ولی خب هشت سال پیش عروس شدم 

الان هر دو اینستا داریم کلاب هوس هم ولی مشکلی پیش نیومده

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی چیزارو نپرسی برای خودت بهتره اما بشین باهاش صحبت کن بگو من از فلان چیز بدم میاد مثلا دوست ندارم توی اینستاگرام باشی و از این جور چیزا منم چیزی نپرسیدم و حتی یکبار گوشیشرو دستم نگرفتم اما بعد عروسی خیلی چیزا دیدم 

چیزی نپرسیدم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2728

چیزی نپرسیدم الانم گوشیشو میدع دستم رمزشو میدونم هیچی توگوشیش نداره فقط یه واتساب 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

گوشی من لمسی نبود ولی گوشی خیلی جدید و خوبی بود برا خودش 

ولی مال اون لمسی بود 

یه روز کاملا ناگهانی گفتم بده گوشیت امروز دست من 

چون اون روز شیفتش تموم شده بود و نیاز زیادی به گوشی هم نداشت همون لحظه دادش بهم 

بدون لحظه ای مکث 

خلاصه از صبح تا عصر دستم بود زیر و روشم کردم😂

فهمیدم حساس نیس 

این مال دوران دوستیمونه 

الانم که همسرمه حساس نیست اصلا

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
بنظرتون من چطور بپرسم که فکر نکنه شکاکم؟ 

من باشم با شوخی و خنده میپرسم میگم شما که ازوناش نیستی که بگیوای هرکی حریم خصوصی داره دست به گوشیم نزن دست به لباسم نزن دست به کتابم نزن ؟ اخه خیلیا اینجورین 

توی دوستی متوجه رفتارهای هم در مجازی شده بودیم. و بطور ضمنی گفته بودم بدم میاد کسی علم استفاده نداشته باشه بعد بره برنامه ای رو نصب کنه

مثلا توی اینستا پیغام  و کامنت میدن فکر میکنن کسی نمیبینه

و گفتم وجهه اجتماعی برام مهمه

😁

همسرم از من پرسید چقد اهل فضای مجازی هستی 

منم گفتم معمولی نه زیاد نه کم 

ایشونم گفت خوبه،و مشکلی نداشت 

ای کاش وقتی حد و اندازه ای رو برای شناخت از هم به هم میگیم  تصورمون و منظورمون رو از اون حد و اندازه بگیم .

در صورتی که معمولی که تو ذهن من بود با معمولی که ایشون فکر میکرد از زمین تا اسمون متفاوت بودد اوایل نامزدی خیلی سر این موضوع بحثمون میشد . ولی خب الان بهتره ولی همچنان یه سری خط قرمزایی داره مثلا نباید بعد 11 شب انلاین باشم با اینکه دلیلشم نمیدونم 

حتی پیش مشاورم رفتیم و توضیح داد که اگه نگرانی همسرت کاری بکنه ربطی به 11 شب و غیره نداره 

ولی خب همچنان رو ساعت 11 تاکید داره 😂😪

2706