1874
2079

مثلا اینکه یوقت در اینده گوشیشو پنهان نکنه هز شما بگه این یچیز شخصی و خصوصیه یا از برنامه هایی که شما دوست ندارین استفاده کنه

چیزی نپرسیدم    

با افراد ارزشی و مذهبی متعصب ، خرافاتی و بی اخلاق حرفی ندارم...اگه در یک بحثی جوابتونو ندادم به این معنی نیست که قانع شدم یا نظرتونو قبول کردم ، فقط حوصله ی بحث ندارم...فرد بی ادبی نیستم ولی به خاطر وجود برخی افراد مجبور شدم همچین امضایی بذارم...
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

گفتم اینستا نصب نکن گفت چشم - گفتم خوشمم نمیاد تو گروه های مجازی باشی گفت بازم چشم همین 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟ ممنونممممم 🙂   از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫
2050
2051

اون موقع نه اینستا بود نه تلگرام شایدم بود ما نمیدونستیم 

حالا فک نکنید سی یا چهل سالمه😅25 سالمه ولی خب هشت سال پیش عروس شدم 

الان هر دو اینستا داریم کلاب هوس هم ولی مشکلی پیش نیومده

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

خیلی چیزارو نپرسی برای خودت بهتره اما بشین باهاش صحبت کن بگو من از فلان چیز بدم میاد مثلا دوست ندارم توی اینستاگرام باشی و از این جور چیزا منم چیزی نپرسیدم و حتی یکبار گوشیشرو دستم نگرفتم اما بعد عروسی خیلی چیزا دیدم