2058
2075

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
2032

لابلای ماکارونی بریز تا دم میکشه اونم بپزه

ماه را گم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات) (اللهم عجل لولیک الفرج) (ظهور نزدیک است ان شاءالله) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندیداللهم صل علی محمد و آل محمدکمپین لبیک یا مهدی
می‌خوام دختر یکساله ام هم بخوره مواد رو سرخ کردم بستم گازش رو میشه حالا تو آب که هنوز جوش نیومده بری ...

بریز تو همون‌با حرارت همون خاموش سست نرم میشه تو ش

مَن نِشستَم بِرَوی مِی بِخَری بَرگردی... تَرسم این است مُسلمان شده باشی جآیی...                 
2081

تو اب نه!تو مایه من میریزم خوبم میشه

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر قشنگم،اسمی که برات انتخاب کردیم معنیش تکیه گاهه،چون تو تنها پناه و تکیه گاه مامانی،تو میای و تموم تنهایی منو پر میکنی،میدونم لیاقت داشتنت رو ندارم ،میدونم شاید خود خواهیه بدنیا اوردنت،ولی من بدون تو وسط این همه غصه میمردم،اگه صبحا پاشم وامید داشتن تو تو دلم نباشه دیگه نفسی برام نمیمونه،منو ببخش، قول میدم برای شادیت جونم هم بدم❤
خشک دارم تر فریزری هم دارم کدومش بهتر میپزه 

فرقی نداره فک کنم ترش بهتر باشه اما مثلا لای پلو شوید خشک میریزیم هم بد نمیشه که

ماه را گم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات) (اللهم عجل لولیک الفرج) (ظهور نزدیک است ان شاءالله) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندیداللهم صل علی محمد و آل محمدکمپین لبیک یا مهدی

موقع دم کردن قاطی سس و ماکارونی بکن داخل آب نریز

یه دختر ترک 😍 پر از انرژی مثبت 😍😍پرسپولیسی دو آتیشه ♥️♥️  وزن اولیه ۶۷وزن دوم ۶۶  وزن سوم ۶۱ وزن هدف۵۷ 😍امضای شما نی نی سایتایی رو میبینم ترغیب میشم لاغر شم لطفا بهم انرژی بدید ♥️♥️
1718