2703
2553
عنوان

چجوری انگیزمو ببرم بالا برای امتحانات؟

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم   بعضی درسارو مسلطم  بعضیا نه خیلی استرس دارم رشتت چیه؟

منم خیلی استرس دارم😕🥺

یازدهم انسانی ام

تو چی؟🌸

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
میتونی  میتونی به لیلی فکر کن که رفته آمریکا شوهر آمریکایی گیر آورده بعد رفته ژاپن🤣🤣

وای😂😂😂😂😂 تازه کلی فوش کش کردن منو که اره برو کهنه بچتو بشو😂 بچم  کجا بود اخه 

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
۲۷اردیبهشت از امتحانات میترسم😕چون چیزی نخوندم تاحالا

شروع کن دیگه نترس  چیزی نمیشه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2714
😂😂😂

به  خدا😂😂😂😂

شروع کن دیگه نترس  چیزی نمیشه

اخه فکرم خیلی مشغوله،دلم میخواد یکی دوروز استراحت کنم بعد که ذهنم آزاد شد شروع کنم

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
😁😁😁😁 حالا روشون را زمین ننداز چند تا کهنه بخر بشور واسه سال‌های بعد🤪

😂😂😂😂😂😂 اره واقعا😂😂😂 خدا یه عقلی به اینا بده یه  پولی به ما

اخه فکرم خیلی مشغوله،دلم میخواد یکی دوروز استراحت کنم بعد که ذهنم آزاد شد شروع کنم

خوب  هروقت راحتی شروع کن حالا شانس اوردی حضوری نیست

2706