2733
2739

خیلی باهاش بحث کردم من از دندانپزشک زن میترسم بچه بودم رفتم پیش دندانپزشک زن خیلی اذیت شدم خیلی درد کشیدم الان میخام برم پیش دندانپزشک آقا که متخصص و جراحه اونوقت میگه نه نباید بری پیش مرد من خوشم نمیاد 

منم گفتم من نمیرم پیش زن

اصلا راضی نمیشه هرجور شده بهش توضیح دادم با زبون اروم یا تند هرجوری جواب نداده از این اخلاقش بدم میاد انگار دکتر مرد میخاد چیکارم کنه که اینجوری داره گارد میگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در قرن ۲۱ ام میلادی هنوز مشکل این چیزاس!!

😕

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738

برو بهش نگو😐

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

خوب دوران نامزدی برای شناخته دیگه

دوست عزیزی که میگی منو ریپلای نکن، خوب کامنت نذار تا کسی ریپلایت نکنه   اینجا بخش"تبادل نظر"یه سایت عمومیه، اون چیزی که شما مینویسی و واکنشی در پی نداره چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی  
2706