2726
عنوان

یه آدم منحرف و آشغال در نی نی سایت

1745 بازدید | 29 پست

امروز یه آدم بیشعوری صبح اومده بود یه تاپیکی گذاشته بود و یه سری اراجیفی درباره مسائل جنسی درباره یه بچه 10 ساله نوشته بود. به خدا از صبح دارم از عصبانیت و ناراحتی میمیرم. من فقط دو خطش رو خوندم چون حالت تهوع بهم دست داد نتونستم بقیه اشو بخونم. فقط گزارش زدم و اومدم بیرون. 

مسئولین سایت تورو خدا، تو رو به هر کی که قبول دارین یا با اینجور آدما درست و حسابی برخورد کنید یا سایت رو ببندین. چون واقعا در برابر این حال بد من الان مسئولید. روحیم واقعا خرابه. کاش همون دو خط رو هم نخونده بودم.

اونایی که دیدن بیان تایید کنن تا مسئولین با اون آدم مریض برخورد کنن. فقط توروخدا دیگه زیر این پست توضیحی درمورد اراجیف اون آشغال ندید و نگین چی بود و چی نبود. خواهش میکنم کسی توضیحی نده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به هرحال سایت عمومیه و همه مدل آدمی میاد و میره

فضای مجازی بدیش اینه که نمیشه جلوی یه سری آدما و یه سری حرفا رو گرفت 

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 
2706