2733
2739
عزیزم قرار نیست همه رو ببخشیم کافیه نادیده بگیریمشون و فقط هم برای ارامش خودمون🙏

اخه نادیده بگیریم باید همیشه ببینیمشون 

واقعا ازشون خوشم نمیاد ، خیلی بیشعور و نمک نشناسن ، ی چیز خاصین واقعااا

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
واقعیتش نمیشه... بلاخره اونا هم خونواده ی بچت میشن.... دعواهای خودتونو به بچه ربط ندین... 

وقتی من اعصابم خرد باشه و نتونم به بچم برسم خواه نا خواه بچه هم درگیر می شه!

در قضاوت همه حق را به تو دادند ولی، نکته اینجاست که من راز نگه دار ترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از چشم شوهرت میفتی

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست
اخه نادیده بگیریم باید همیشه ببینیمشون  واقعا ازشون خوشم نمیاد ، خیلی بیشعور و نمک نشناسن ، ی ...

چی بگم عزیزم 

من ترجیحم اینه طول بارداریم تو ارامش باشم بدون ضربه ای کینه و نفرت 😘

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2738

اسی هر مشکلی گ تو با اونا داری اونا هر چی ادمای بدی باشن، این بچه ای ک داری به دنیا میاری خون اونا تو رگاشونه اونا پدربزرگ مادربزرگشن و این ی حقیقت انکارناپذیره،

ولی خدا لعنت کنه ک با کاراشون ادم و ناراحت میکنه و ادمو تا این مرز میرسونن

بچه خواهرشوهرم دو ماه پیش بود به دنیا اومد همشون رفاه بودن

دو ماه پیش اره ولی الان نه دیگه ملاقاتی نیست 

بعد یه چیز دیگه هیچ وقت عروس نباید خودشو با دختر خانواده یکی بدونه من هم دختره یه خانواده هستم هم عروس یه خانواده هرکاری کنی دختر ادم عزیزتره به طبعش بچه اش هم عزیر تره 

نذار خاطره ی بد واست پیش بیاد سخته ولی سعی کن اروم بشی اینطوری همسرتو از خودت دور میکنی عزیزم بعداز زایمان نیاز داری همسرت همراهت باشه بهت محبت کنه اینطوری از دستش میدی

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
وقتی من اعصابم خرد باشه و نتونم به بچم برسم خواه نا خواه بچه هم درگیر می شه!

خب باید تاجایی که بشه مدیریت کرد...... بچه چه گناهی داره... دچار تنشی بشه که هیچ نقشی توش نداره و فقط استرسش نصیبش میشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706