2726

مشکلات زیادی دارم باهاشون و دل خوشیم ازشون ندارم....میخواهم بگن نیان.... به نظرتون نیان جلو خانواده خودمم زشت میشه؟ 

دلم میخواهد اصلا بچمو نبینن بگم مشکلات زیادی باهاشون دارم و خیلی عذابم دادن و آنقدر ک خودشونو کشته پاره کردن واسه بچه دخترشون محل سگ ب منم نذاشتن....این ی مشکل اگه بخواام بگم طومار باید بنویسم....چ بلاهایی سرم اوردن

وقتی رفتی واسه زایمان کلا نگو بهشون.نگو چه تاریخی واست زدن

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2706