2737
2734
عنوان

شما بگین حق بامنه یاشوهر

424 بازدید | 25 پست

میخاد کلی پول بده برای اموزش فست فود 

میگم بابا ربع این پول مواد بگیر توی خونه تمرین کن یکی ازدوستاش دوره سوخاری دیده بهش گفته اصلا نمیخاد بری پولتو میریزی دور حالا کلاساشون چجوری کلی پول میگیزن فقط برای دوروز کلاسشون هم ازصبح شروع میشه تابعداز ظهر یکی ازدوستای دیگشم فست فود حرفه ای بلده حتی گفته میتونم برات کارکنم من میگم به خدا هرچیز دراثر تجربه به دست میاد توی خونه تمرین کن ازدوستات کمک بگیر نمیگم بافست فود اشنا نیست اتفاقا عالیه ولی میگه میخام خمیر پیتزا یادبگیرم فلان چی یاد بگیرم میگم ایناتوخونه هم میشه

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فست فود کاری نداره که میخواد فست فود بزنه که میخواد دوره ببینه؟

میخادفست فود بزنه میگه اول برم دوره ببینم منم باهاش قهرم الان چون هرچی میگم حرف خودش میزنه

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2738

بکو یمدت بره پیش دوستش کارکنه تا یاد بگیره

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

خب دوره نمیخواد ببینه یه مدت تو این فست فودام کار کنه یاد میگیره 

پولم میگیره 😁

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40