2733
2734
عنوان

ترسو بار آوردن پسرها

644 بازدید | 16 پست

اکثر مشکلات مردها و درست زندگی نکرد و نداشتن مردانگیشون همشه به تربیت مادرانشون بر میگیرده یعنی مادری که بیش از حد حساس هستن و همشه میترسن این بلا رو سر مردها آوردن ابرو میگیرن و روژ میزنن و .. اصلا بنظرم پیش هیچ پسری کار زنانه نکنید بزارید پیش هم سن هاش که پسر هستن یا پیش باباش باشه نه برید پیش شما و حرفهای زنان بزنید من اینجا تازه عضو شدم چون حس میکنم کسی مطلب رو خوب به شما خانم ها ادا نمیکنه 

دقیقا....

ک عشق من چون باباش ی زری زده منو ول نکنه خودشو نابود کنه نتونه ازم حدا بشه😊

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مرسی ادا کردی حالا میتونی بری

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من

من نسبت به شوهرم شجاع تر برخورد میکنم تا شوهرم 

پسرم از هر جایی میخواد بره بالا میذارم بره بهش خودکار و ماژیک میدم از وقتی که دیدم پتانسیلش رو داره گذاشتم از پله ها بره بالا ... هر کی میبینه از مادرم مادرشوهرم شوهرم یه هییییییی وحشتناک می‌کنه میگه وای وای بیارش پایین فلان 😑 پس بچه کی تجربه کنه ؟ گوش نمیدم من بکن نکن نداریم فقط حمایتش میکنم و حواسم هست به خودش آسیب نزنه 

.
تکبیر جملت سنگین بود سوس ماس😁😂

من نمیدونم این ننه اقاها چی میخوان از زندگی بچه ها 

اقا اون زندگی میکنه ب تو چه؟؟ چون ۹ ماه تحملش کزدی چون نون د ابشو دادی؟؟؟ 

والا من ندیدم نون و ابی ب این بدیخت بده تا حایی ک بوده این نون و اب اقاشو داده 

ک مامانش بره با اون مرتیکه صحبت کنه به مامانش بگه خفه شو ابجوش میریزم روت 

ابجوش بریز خودتو خلاص کن اشک اون زن بخاطر من در اومد دلشو شکوند از حق خودم بگذرم از حق اون زن نمیگذرم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

اگه پسر مامانی بشه و ترسو بعد همین میشن بعد از ازدواج بلای جون مادراشون دیگه از شما دستور نمیگیرن از زنشون و جرات تخطی کردن از زناشون ندارن حالا فکر کنید زنشون آدم بدی باشه چی میشه بنظ من فکر نون باشید که خربزه آبه

من نمیدونم این ننه اقاها چی میخوان از زندگی بچه ها  اقا اون زندگی میکنه ب تو چه؟؟ چون ۹ ماه ...

ایشالا ک همه چی جور میشه بهم میرسید🧡

باباشم نابود میشه😐😁

لایک نکنین ، لایکککک نکنین ریپم کنین خوشحال شمممم😍😂
ایشالا ک همه چی جور میشه بهم میرسید🧡  باباشم نابود میشه😐😁

ممنونم

...🙃

2706