2737
2739
عنوان

شوهرم همش ایراد میگیره😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 77 پست

بخاطر کمبود اعتماد به نفسی که داری،وقتی خودت خودتو قبول نداری دوست نداری چطور انتظار داری.بچت داره شیره جونتو میکشه اینو دیگه هر آدمی میدونه تو باید به خودت برسی چیزای مقوی بخوری که جبران شه.بجای ناراحت شدن به خودت برس و بهترینها رو اول برا خودت بخواه گلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا عزیزم من چون بچه شیر میدم بدنیس گیاهیه 

بله کاملا گیاهیه نه عوارض نداره میتونی تو گوگل سرچ کنی من از عطاری گرفتم ۱۰۰ تومنم پولشه اگه خواستی تحقیق کن چون بچه کوچیک داری

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
اشتها ندارم از بس خستم میان وعده که هیچی نمیخورم😢

کاش جات بودم نگران چاقیم نبودم با خیال راحت فقط میخوردم 

ول کن یکم بچه رو مثلا یه چیزی میخوری اون گریه میکنه هیچی نمیشه بزار چن دیقه گریه کنه زود پا نشی بره پیشش 

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕
بخاطر کمبود اعتماد به نفسی که داری،وقتی خودت خودتو قبول نداری دوست نداری چطور انتظار داری.بچت داره ش ...

اره واقعا از بس حرص میخورم دیشب بجا اینکه برا خودم لباس انتخاب کنم و خوشحال باشم همش نگا زنا میکردم میگفتم ای خدا چی میشه یه گوشتی به ما هم بچسبونی بخدا دگه تا این حد حتی بعضی وقتا میگم ای کاش بچه نمیوردم الان شوهرمو از دس میدم😥

2738
اشتها ندارم از بس خستم میان وعده که هیچی نمیخورم😢

ببین برای اینکه موفق باشی باید تلاش کنی الان شما می خوای زیباتر و خوش تیپ تر باشی پس با غصه خوردن مشکلت حل نمیشه برای خودت برنامه تغذیه بنویس مثلا صبحانه یه دونه نیمرو دو ساعت بعد دوتا برش کیک دو ساعت بعد مثلا شیر موز یا هر چی توی خونه داری برنامه ی غذایی بنویس ببین خلاصه مرد هم حق داره دوست داره چیزی که می بینه به چشمش زیبا باشه و لذت ببره و شما باید این نیازش رو تامین کنی همین طور که او نیازهای شما رو برطرف میکنه

خانما هستین عکسخرید  لباسای زشت دیشب رو بزارم 😣😣😣😣😣😣

هستیم فقط زود

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕

اول از همه خودتو خیلی دوست داشته باش و استرس و به شدت از خودت دور کن چون همون استرس لاغرترت میکنه‌.

بعدشم خوابتو یه کم بهتر کن و به تغذیه خیلی اهمیت بده. یه کم ورزش کن. مهمتر از همش اینه که خودتو خیلی دوست داشته باشی چون این رو همسرتم تاثیر میذاره‌.

2706