2726
عنوان

مادر اشغال جمع کن

1267 بازدید | 47 پست

مادر من از اول عمرش تا الان حتی بطری نوشابه هم دور ننداخته و همه ی اشغال ها حتی کتاب های دوران مدرسه ی ما ک دیگه بدرد نمیخورن هم با چنگ و دندون نگه میداره هیچ لباسی هیچ وسیله ای هیچی رو دور نمیندازه... احساس می‌کنم افسرده س و از لحاظ روانی خیلی مشکل داره وگرنه باید بفهمه اینا به هیچ دردی نمیخوره...شما هم کسی رو داشتید ک اشغال جمع کنه دور خودش؟ چیکار باید کرد؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله. مادرم 😑

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2728

حتما ببرش روانشناس

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

ببرش روانشناس یا روانپزشک طبیعی نیستش.

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

اره این یک اختلال هست باید از مشاور کمک بگیرین یه بنده خدایی میگفت شوهرم مال همسایه ها و بفیه رو خم میگیره... 

البته کتاب دوران مدرسه ک خودش یادگاریه

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

قدیمیا اکثرا اینطورن منم مامانبزرگم اینطور بود طوریکه وقتی فوت شد چهارتا عروس و دوتا دخترش سه روز تو خونش بودن ۲ میلیون چیز به بازیافتی فروختن

با هیچکس بحث نمیکنم چون سیمکارت پنجممه😂💆‍♀️ولی برخوردم باهات رو خودت مشخص میکنی
2706