2733
2734
عنوان

خانواده ی همسرم

256 بازدید | 18 پست

ماجرای طولانی دارم اما خلاصه میکنم،مادر شوهرم نامادری هست،اما چهار تا خواهر شوهر تنی دارم که بدتر از نامادری هستن،از اولین روز ورودم به خونشون بی احترامی کردن جون شوهرم خودش منو پسند کرده بود رسم دارن فقط از فامیل بگیرن،همین مسئله باعث شد کینه ها بوجود بیاد،شب حنا ی من که نیومدن جون همون شب پدر جاریم فوت کرد و همگی رفتن اونجا بنظر شما منطقی بود که عروسی پسر خونه رو بذارن برن مراسم پدر جاری؟؟جاری بزرگم دختر عمه شون هست..کلا از فامیل گرفتن و دادن..بعد جشن عروسیم هم گذاشتن بعد چهلم اون مرحوم که حتی همون شبم اشک به چشمام آوردن و طلاهامو دزدیدن...طلایی که داماد توی تالارمون دستم انداخت با زنجیر پلاک..حالا بماند که هیچ چیزی نخریدن،برای تازه خونه دار شدنم تبریک نگفتن..هیچ دعوتی پاگشایی نکردن..الان انتظار دارن هر کدومشون دکتری عملی چیزی دارن مریضهاشونو بیارن اینجا..شوهرم میگه مصلحت خودت هست من دلخوشی ندارم چون‌میدونه اگه بیان اختلاف میندازن..چیکار کنم بنظرتون؟الان باردارم دوتا خواهر شوهرم میخوان بیان که مادرشوهر یکیشونو اینجا بستری کنن..و مطمئنم که به شوهرم میزنگن بعد دوسال..چون یکی از فامیلاش بهم گفته که قرار گذاشتن بیان خونه ی شما،منم گفتم بهشون برسون که شش سال نامزدی و عروسی مگه کسی منو دعوت کرد به صرف یه استکان چای؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا ولشون کن برن گمشن 

این چ رسمیه بدم میاد ازین خانواده ها ک خون بچهارو میکنن ت شیشه شما برو گاو بیار هر کاری میخوای باهاش بکن بچه براچیته

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2728

زنگ زدن بگو شوهرت بگه خونه نیستین رفتین مسافرت

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//

بگید خونه نیستید

خونه شما مسافرخانه نیست

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2738

برو خونه مامانت بگو اومدم چند روزی اینجا بمونم 

کسی هم خونه نیست 

می دانی؟! یک وقت هایی باید روی یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است، و بچسبانی پشت شیشه افکارت. باید به خودت استراحت بدهی، دراز بکشی، دست هایت را زیر سرت بگذاری، به آسمان خیره شوی :) و بی خیال سوت بزنی. در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه ذهنت صف کشیده اند،آن وقت با خودت بگویی بگذار منتظر بمانند....

اصلا جای تو باشم 🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡⛏⛏⛏⛏⛏⛏⛏⛏⛏💉💉💉💉💉💉💉💊💊💊💊💊💊💊💊💊🛠🛠🛠🛠🛠🛠🛠🛠🛠🛠🛠🛠🛠🔮🔮🔮🔮🔮🔮✂✂✂✂✂✂✂🔨🔨🔨🔨🔨🔨

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی

خانواده شوهر من هم دقیقا عین  خانواده شوهر شما هستن .. والا به خدا خون به جگرم کردن از بس اذیتم کردن .. خونه خریدیم اصلا خوششون نیومد ماشین خریدیم انگار بدشون اومد خلاصه بگم تو هر پیشرفتی که داشتیم تبریک نگفتن که هیچی  خون به جگرم هم میکردن از بس زخم زبان میزدن  

دنیا فقط صد سال اولش سخته .. مرگ جزئی از زندگی است و تولدی دوباره در دنیای دیگری  که اون دنیا بستگی به اعمالت داره که اگه در این دنیا خوب بودی و ظلم نکردی اون دنیا رو خوب ساختی و بالعکس اگر بد بودی و ظلم کردی که تا ابد روحت در عذابه 
2706