2726
عنوان

۳۹ هفتم سزارینم..

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بی حسی میکنم اما یکم میترسم میگن خیلی درد داره

بخدا اینجوری نیست 

اولش که تا ۱۲ ساعت کلا سری 

بعدم درد کم کم میاد و با شیاف دیکلوفناک کاملا کنترل میشه 

بعدم فقط زخمه دیگه باید فشار نیاری و آروم دولا راست شی 

اگه ناز نازی نباشی قول میدم اصلا اذیت نشی

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
بخدا اینجوری نیست  اولش که تا ۱۲ ساعت کلا سری  بعدم درد کم کم میاد و با شیاف دیکلوفناک ک ...

خداکنه😦وزنمم ۶۰ میگن زباد سخت نمیشه برام فقط از سوند و فشار شکم یکم میترسم

اره میگم دلیلش چیه و میگی بیهوشی نه

ببین اکثرا بهوش که میان خیلی بد حالن،چون از یه خواب آروم یهو با کلی درد بیدار میشن، ولی بی حسی آروم آروم درد و حس میکنی و با مسکن کنترلش می‌کنی ،لحظه زایمان و نمی‌بینن، تو لحظه های اول که خیلی مهمه نمیتونن شیر بدن بچه رو ،بعدم بخاطر ماده بیهوش بعدش همش بی حالن

اصلا نگران نباش قشنگم،کاملا طبیعیه،چند روز دیگه که خوشگلمون بدنیا اومد به این استرسای الکی میخندی.

ترسی نداشته باش و ارامش خودتو حفظ کن.

از خوندن مطالب استرس زا مثل ترس های زایمان پرهیز کن.

دمنوش درست کن و سعی کن به چیزای خوب فکر کنی.

کارای سنگین نکن که به خودت و کوچولو اسیبی نرسه😉

◇بانوی ایران◇

سوند ترس نداره یه حس چندشی داره که بعدش فوری سر میکنن پایین تنه اتو دیگه نمی‌فهمی 

فشار شکم هم فکر کن مثلا حامله نباشی و عمل نکرده باشی یکی شکمتو فشار بده ،همون حوریه ،چون تو هنوز سری درد نمی‌فهمی که 🤦

ببین اکثرا بهوش که میان خیلی بد حالن،چون از یه خواب آروم یهو با کلی درد بیدار میشن، ولی بی حسی آروم ...

ب منم همین توصیه رو کردن ک اصلا بیهوشی نگیر بهوش بیای همش تهوع داری و حال خیلی بد

خوش اومدی عشق مامان🤍💜💙🤎
ب منم همین توصیه رو کردن ک اصلا بیهوشی نگیر بهوش بیای همش تهوع داری و حال خیلی بد

اره دقیقا 

من از اتاق عمل اومدم بیرون چنان خجسته بودم و با همراها بای بای میکردم پرستاره اومد گفت بخواب بابا بعدا سردرد میگیری 

والا سردرد هم نگرفتم 

نترس فشار شکم وقتی هست که کم کم به هوش میای مال من که اینطور بود و اصلا چیزی نفهمیدم حس میکردم ولی درد آنچنانی نداشت. به نظرم سوند خیلی خوبه یکم اولش سوزش داری ولی عادی میشه عوضش راحتی از لگن گذاشتن. من وقتی آماده اتاق عمل شدم دکترم گفت مشکلی نداری گفتم سوند سوزش داره گفت عیبی نداره بعدا دعام میکنی هم اتاقیم نداشت مادرش بیچاره همینطور لگن میذاشت و غر میزد

2706