2737
2734
عنوان

خدااااا😢عکس😢

459 بازدید | 62 پست

حالا همه میان و میگن بخاطر امنیت خودمونه

خب منم سوالم همینجاست چرا باید اذیت بشیم تو گرما بسوزیم با اونهمه لباس بخاطر اینکه فقط امنیت داشته باشیم؟؟

میدونم که توی همه ی اینا یه حکمتی هست ولی کاش میدونستیم چیه

😐

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم من طرفتار این چیزا نیستم اصلا خودمم حجابم کامل نیس

ولی خیلی مثال بی خود و بی ربطی بود کاملا

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
2738

چقدر ازین مثال خورشید و بستنی بدم میاد اخه هیچ ربطی نداره🙄

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من

فقط تربیت درست مهمه .به پسرامون یاد بدیم دخترها وسیله ای برای خوش گذرانی نیستن و یاد بگیرن یه خانم شخصیتش بالاس و به چشم یه برده جنسی بهش نگاه نکنن و به دخترامون یاد بدیم خویش تن دار باشن و باهر لبخندی از راه به در نشن 

یه تاپ بپوش از این چادر آستین دارا هم بپوش.

خنک تری حجابتم حفظ شده😂

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
عزیزم من طرفتار این چیزا نیستم اصلا خودمم حجابم کامل نیس ولی خیلی مثال بی خود و بی ربطی بود کامل ...

خب چه مثالی براش درست بود؟

همینه دیگه

اگه یروز به ما میگفتن مردا چشاشون سمتتون نمیاد ما حجاب میکردیم بریم بیرون؟؟؟

یعنی بی حجابا تو سرما اذیت نمیشن با لباس کم فقط تو گرما اذیت میشن با لباس زیاد؟؟؟بعدم اسلام نگفته صدتا لباس روهم تنت کن که گرما ذوب بشی.چادر هم اجباری نیست یه مانتو که زیاد کوتاه و چسبون نباشه یه روسری که کل موهات بیرون نباشه اصلا سخت نیست

2706