1874
2079

حتمایه چیزی هست که میگن ۴۰روزه فک‌نکنم بشه

آرامش روحی یه دختر به حجابشه........آرامشم ربطی ب خنده نداره..‌........خیلی ها میخندن..........ولی وقتی میرن خونه شبا خوابشون نمیبره.........آرامشم فقط از سمت خدا میاد و جنسش بانشاطه........دختر چادری هیچی نداشته باشه حداقل نشاط داره.......ته قلبش نشاط درونی داره.......نگاه به بقیه چادری ها نکن........شاید بعضیهاشون به حقیقت چادر نرسیده باشن.........ولی یکی عین تو که اهل خودسازی و رشده واقعا حیفه سمت چادر نره.....

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

جدیدا نشنیدم اصلا همچین چیزی! سمت ما که انجام نمیدن دیگه

من خودم از روز دوم هر هفته بردمش حموم، تو روز های خاصی هم نبود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                                   خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2077
2050

نوزاد رو ز ۴۰ غسل نداره که.اصطلاح قدیمیا که اب چله بهش میگن.روز دهم غسل داره که همراه غسل نفاس مادره

یه چیزایی رونمیشه باپول خرید مثل محبتیه چیزایی خیلی تلخه مثل حقیقت ،یه چیزایی خیلی سخته مثل انسان بودن ،یه چیزایی خیلی باارزشه مثل عشق ، یه چیزایی انگارهمیشه هوامونو داره مثل خدا
2104
2051