2733
2734
عنوان

چرا زود ازدواج کردین؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 67 پست
عزیزم لطفا توهین نکن

توهین نکردم برا استاتر توضیح دادم 🚶‍♀️

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=] خودشون که عقلشون نمیکشه تو اون سن پدر مادراشونم که نفهم تر 🚶‍♀️ [/QUOTE]

یه کم شخصیت داشته باش

چشم بر هم زدنی مرد کوچکِ من🧒بزرگ‌ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سربلند کنم..👪❤
2731
من ۲۰ میخوام ازدواج کنم 

اینجوری نمیشه که 😂

منم میخواستم ۲۴ سالگی ازدواج کنم ولی خب اون اتفاقی که میخواستم تو ۲۰ سالگی واسم افتاد و ازدواج کردم

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤
یکمی شعور داشته باشید بد نیست

نظرمو گفتم بی شعوری نکردم🚶‍♀️

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
2738
من زود ازدواج کردم چون واقعا علاقه ای ب درس نداشتم با این حرف شما توهین ب خانواده من نمیشه؟

باشه من غلط کردم ببخشید 

نخوریدم فقط🚶‍♀️  

نظر رو خیلی بهتر هم میشه گفت ❤

ببخشید اگه بد گفتم 🚶‍♀️

اینجوری نمیشه که 😂 منم میخواستم ۲۴ سالگی ازدواج کنم ولی خب اون اتفاقی که میخواستم تو ۲۰ سالگی واسم ...

نه اینطوری نیست که فقط قصدشو داشته باشم‌ شرایطشم هست فقط یکم شرایط روحیم خوب نیست بخاطر یسری مشکلات که دارم رو اونم کار میکنم 😕

میشه بگی تگ از کجا میدونی اونایی ک ازدواج کردن درس نمیخونن دانشگاه نمیره باشگاه نمیرن و محدود آن مگ تو تو زندگی بقیه ای همچی نطری درباره مردم میدی... قضاوت مخصوص خداست نه خلق خدا

2706