1874
2075
عنوان

تو سامانه املاک ثبت نام کردم دو تا یارانه رو قطع کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 56 پست
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
وااا😳😳ماام مستاجریم دیروز ثبت نام کردیم گوه خوردن واسه مستاجرارو قطع کنن

برامادیشب یارانه واریزکردن مام ثبت نام کردیم 

واقعابعضیاازعقل محروم اند هنوز هم تودوران طفولیتشون بسرمیبرند لطفابزرگ شید بعدواردیه سایت عمومی بشین 
2064

ثبت نان نکنی که رسما از همه چی ساقط میشی برید بخونید حساب هاتون بسته میشه پاسپورت باطل و .... خیلی کارای دیگه من دیدم ای ۹۰ تومن قط شه ارزش نداره از همه چی بیفتیم.

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ترازو گرفتم و تصمیم برای کاهش وزن ۷۲ هدف اول رسیدن به ۶۹🔒 هدف دوم رسیدن به ۶۶🔒 هدف سوم رسیدن به ۶۳🔒 هدف چهارم و نهایی رسیدن به ۶۰🔒
2032
نداریم

برو ببین مشکل چیه ربطی به ثبت املاک نداره پدر من سه تا خونه داره قط نشده همشونم خودم ثبت کردم.

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ترازو گرفتم و تصمیم برای کاهش وزن ۷۲ هدف اول رسیدن به ۶۹🔒 هدف دوم رسیدن به ۶۶🔒 هدف سوم رسیدن به ۶۳🔒 هدف چهارم و نهایی رسیدن به ۶۰🔒
فقط سرپرست خانوار  تو سامانه باید ثبت اطلاعات بکنه یا همه اعضای خانواده؟

شماره ملی سرپرست وهمه افرادتحت تکفلشو میخاد 

واقعابعضیاازعقل محروم اند هنوز هم تودوران طفولیتشون بسرمیبرند لطفابزرگ شید بعدواردیه سایت عمومی بشین 
شاید پیامکش نیومده مال مام یه بار پیامش نیومد فکر کردم قطع کردن برو موجودیتو نگاه کن یا ده گردش آخرو ...

آخه انگار یارانه معیشتی رو هم نریختن یدونه یارانه برای ماه رمضان ریختن 

2082
آخه انگار یارانه معیشتی رو هم نریختن یدونه یارانه برای ماه رمضان ریختن 

دیشب براتون هیچی واریزنشد؟

1718