2737
2734
عنوان

میخام خادم افتخاری امام رضا بشم

648 بازدید | 56 پست

دوستان میخام خادم افتخاری امام رضا بشم میخام تا جوون ام کلفتی و نوکری در خونه اش رو بکنم  سایت استخدام فعلا بسته است و معلوم نیست تاچندسال دیگه بسته بمونه ولی به افراد مشهور راحت توفیق خدمت میدن  ولی من دیگه طاقت صبر کردن ندارم برام دعا کنین آقا منو به کلفتی قبول کنه رفتین مشهد حتما منو دعا کنین از راه دورهم منو دعا کنین آقا منو قبول کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نگو کلفت گلم . بگو خدمت . خود امام رضا هم راضی نیست انسانها شخصیت و منش خودشونو پایین بیارن 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

منم مث تو خیلی دوست دارم😭❤

از بین 7 میلیارد جمعیت تو تنها کسی هستی که شبانه روز در یاد منی قدر خودتو بدون نفسم ممنون میشم یه صلوات بفرستی به عشقم برسم اگه فرستادی دعای خیر امام زمان بدرقه زندگیت😍
2738
میشه بپرسم چرا ببخشیدا😘

برای اینکه آدم حسود و تنگ نظر چه اینجا چه واقعیت زیادن ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  

اره از فانتزی های منم هست   کاش برسم بهش😍

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
پدر منم‌ خادم افتخاری شاهچراغ هستن 😍

آخی😍😍😍😍😍عزیزم چه سعادتی

خداحفظشون کنه

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35