2733
2734

یه چیزایی میبینیم تو سایت تعجب میکنیم. میخوام به بعضی از زاینده های بی شرف بگم حیوون میبینم حیوون به اذن خدا به حرف اومد و گفت: خجالت نمیکشی برای مثال زدن از ما حیوونا استفاده میکنی؟ تا الان دیدی ما حیوونا بچمون رو ول کنیم؟ دیدم راست میگه. حرف حق جواب نداره. یک جوجه گنجشک افتاده بود تو حیاط به همین قران مادرش اومد دنبالش با خودش برد با چشمای خودم دیدم

خواستم بهشون بگم شیطان شیطان بهم گفت:من فقط بهت سجده نکردم ولی این چیزا دیگه به من نمی‌چسبه تا الان دیدی یا شنیدی که شیطان بچش رو ول کنه؟

حرف حق جواب نداره بعضی ها موجودات عجیبی هستن که باید یک نام جدید روی این حجم (از نمیدونم چی بگم) گذاشت

پیرو تاپیک شوهرم میگه  بچه رو پس بده به باباش

اونایی که میخوان بیان بگن قضاوت نکن از تاپیک برن بیرون. با همین قضاوت نکن هاتون دنیا رو به گند کشیدید. آدم بکشیم قتل کنیم تجاوز کنیم دزدی کنیم میگید توشرایط مجرم نبودی قضاوت نکن سرت میاد. از همین تریبون اعلام میکنم خانوم اقا منننن قضاوت میکنم از این که زمین گرده و این چرت وپرتا هم ترسی ندارم

اللهم عجل لولیک الفرج

کمی ارامتررر😑

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

پاراگراف اخر رو کاملا قبول دارم.. اما اولش رو نه چون واقعا ممکنه درد اووون مادر انقدر زیاد باشه که این تصمیم رو گرفته

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

میدونم عصبانی هستی میدونم دلت گرفته میدونم همشو چون حس اکثرمون بعد خوندن اون تاپیک همینه اما اروم باش و سرزنش نکن باشه؟🥺

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

شما کلا دنبال جنجالی

میشناسنت همه😊

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

👍👍👍👍👍 بچه ها بی گناه ترین موجوداتی هستن که قربانی خواسته های بزرگتر ها میشن و جالب تر اینکه کسانی مسان حمایت میکنن ازین طور تاپیک ها که حتی نمیتونن تصوز کنن اون بچه قراره چه ضربه ی روحی بدی بخوره 

🖤
2706