2703
2553
عنوان

وزن قبل ازدواج و بعد ازدواج من

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 67 پست

وای عزیزم لطفا بخودت برس و مواظب خودت باش

تو چند وقت ده کیلو کم کردی؟ 

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای عزیزم لطفا بخودت برس و مواظب خودت باش تو چند وقت ده کیلو کم کردی؟ 

۱سال ۱۰کیلو کم کردم

و مطمنم کمتر هم میشم

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
2720
😂😂😂😂😂 دهنت سرویس دقیقا خودشه  ماه تولد خودت و شوهرت چیه

من شهریور اون آبان

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
خب بگو قدت و

۱۶۰

2714

هنوز تو عقدی این همه مشکل با شوهرت و خانوادش داری واقعا میخوای به این رابطه ادامه بدی تا فقط استخوان هات بمونه 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
یعنی شوهرت نمیبینه چقدر وزنت کم شده؟؟؟هیچی نمیگه؟هیچ کاری نمیکنه

ن همون آ‌شغالی ک هست مونده اصلا دلش برام نمیسوزه.

دیشب بابام گفت تو مردی نازنین

فقط کسی برات فاتحه نخونده

2706