2410
2553

سلام . دوستانی که تجربه دارین لطفا راهنمایی کنین. تلویزیونمون led هست مدل منحنی؛ دوسه سالی هست خریدیم هیچم ازش استفاده نمی کنیم بخاطر مشغله کاری من و همسرم . دیشب تا حالا یه هاله سیاه وسط صفحه افتاده به نظرتون دلیلش چیه .

🌹مرا هزار امید هست و هر هزار تویی 🌹

زنگ بزنید نمایندگی احتمالا لامپ تصویرش به مشکل خورده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لامپش سوخته احتمالا ، شایدم ضربه خورده بهش

اگر داری این امضا رو میبینی یه لبخند مهمونم می‌کنی؟ 💕 بخند که زندگی می‌چرخه مثل یه تاس یه روز حکم می‌کنی یه روز التماس 🕶️💪🏻
2456

زود به نمایندگی بگو کلا همینه بعد چند ستل خراب میشن یه تصویر ثابت رو هم نباید نشون بده 

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
زنگ بزنید نمایندگی احتمالا لامپ تصویرش به مشکل خورده

زنگ زدیم ...هنوز نیومدن ... میترسم خرجش زیاد بشه تو این اوضاع گرونی و بی پولیمون😭😭😭😭

2714

فقط توروخدابهترین نمایندگی شهرتون ببر 

مابردیم نمایندگی ولی واردنبودن . تلویزیون ۱۱میلیونیمون روخراب کردن واسقاط شد😕

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
لامپش سوخته احتمالا ، شایدم ضربه خورده بهش

نه دوستان هیچ ضربه ای هم نخورده . معمولا کسی خونه نیست تا ازش استفاده کنه . فقط شبا همسرم یه اخبار میبینه ازش .همین

مال ما هم چنتا هاله کمرنگ داشت ، تعمیرکار اومد بازش کرد 

تمیز کرد ،درست شد

گفت پرز و گرد و خاک.از پشت درز ها میره داخل ، 

گفت چندوقت یبار موقع جارو کشیدن خونه ، پشت تل هم یه حاروبرقی بکشید گرد و خاکاشو بگیره

مال ما هم چنتا هاله کمرنگ داشت ، تعمیرکار اومد بازش کرد  تمیز کرد ،درست شد گفت پرز و گرد و خا ...

خدا کنه برا ما هم همین طور باشه با یه تمیز کردن برطرف بشه 

مال ما هم چنتا هاله کمرنگ داشت ، تعمیرکار اومد بازش کرد  تمیز کرد ،درست شد گفت پرز و گرد و خا ...

ببخشید دوست عزیز برا شما بعده چند سال اینطور شد ؟

2706